Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
MatriXXX

Strzykawki na serwerze !

Recommended Posts

Myślę że to jest Okey pomysł lecz.. VIP ma leczenie się za zabójstwa więc trzeba by było zmienić z 2/5hp na 1/3 i strzykawka aby dawala ok 20hp ale leczyła tylko do 100hp po użyciu. Ale to by wprowadziło lekkie P2W, dawało by to ogromna przewagę nad zwykłym graczem. Jak najbardziej jestem na Tak lecz trzeba by było zmienić kill heal'a

• Like 3

fajny pomysł  jednak wydaje mi ze za bardzo dawała by przewagę nad zwykłymi graczami .. mając vip praktycznie ciągle gra się full"a jest to często spora przewaga nad zwykłym graczem... kwestia dopracowania tego ile by leczyła i np. ze można by było jej użyć po zdobytym kill w rundzie lub nawet dopiero po 2 kill 

• Like 1
  • I love it 1

Wypowiem się jako gracz Mirka 2 gdzie są strzykawki. (Vipa mam na stale)

Strzykawki czy nie duzo dupe ratują. Zdarzyło się ze jak miałem 2 hp to gracze dali strzykwwy i znowu się mialo yo 100hp. Czy jest to potrzebne? Nie wiem.  VIP musi coś miec ale też nie może mieć za dużo.

@ f0pa  sam jako były admin gdzie miał tam vipa moze porownac sobie i ocenić. Wszystko zależy jak każdy się z tym czuje. 

Chodz osobiście bym poszukał czegoś ciekawszego lub jakiegoś zamiennika zeby dodał coś nowego

Edited by _KUBI_
  • Like 1
  • I love it 1

Cześć.

Myślę, że opcja wprowadzenia strzykawek dla vipa jest jak najbardziej na + lecz tak jak wspomniał wyżej @ AIMSTAREK trzeba by było obniżyć hp za killa dla Vipa.

np. normal kil 2hp po obniżeniu -> 1hp.

HS z 5 po obniżeniu -> 2/3hp.

Co do tego ile by leczyła strzykawka to myślę, że 20hp będzie jak najbardziej optymalne w końcu będzie można zebrać 2 strzykawkę, po Vipie który zginął.

Decyzja zostaje w rękach @ stylaAa  bo to on jest od spraw technicznych serwera. 

Z wyrazami szacunku.

f0pa

• Thanks 1
  • I love it 1

• f0pa locked this topic

Strzykawki zostaną wprowadzone dzisiaj w nocy, lecz zostanie zmniejszone hp za killa (zwykłego & HS), bo jednak VIP też nie może mieć za dużej przewagi. Strzykawki będą na okres próbny, jeżeli się przyjmą - zostaną, jeżeli nie - usunę. 

• I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.