Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
f0pa

Propozycja - Codziennie lotto serwerowe

Recommended Posts

Twój nick: @ f0pa

Co chcesz wprowadzić?: Witam, chciałbym wprowadzić codziennie lotto serwerowe a jakby to dokładnie wyglądało już tłumacze. Więc tak robię ja jako Opiekun Serwera tworzę post w którym codziennie około 11-12 wrzucam wyniki losowania i osoba która wygrała dostaje vip przykładowo na 5h, żeby (niezadługo nie za krótko w końcu jest to codziennie i darmowe) Myślę, że dzięki temu wiele więcej graczy z naszego serwera będzie zaglądało na forum. Na początku myślę o liczbach w przedziale 1-20, bo nie spodziewajmy się, że będzie po kilkadziesiąt graczy brało udział z czasem mam nadzieje, że będzie coraz więcej osób. (Admini nie biorą udziału, ponieważ mają Vipy "Adminowskie")

Wstępnie gdy pytałem graczy co myślą o tym na serwerze byli nastawieni pozytywnie.

Proszę o wypowiedzi. :default_happy:

@ Admin CS:GO [ONLY MIRAGE #7], @ stylaAa

• Thanks 1
  • I love it 1

Myślę, że bardzo ciekawa propozycja urozmaicenia gry na serwerach. Jako były admin oraz stały gracz sądze ze nowa rzecz jaką bedzie lotto przypadnie do gustu graczom. :)) 

• Like 2

Uważam, że jest to fenomenalny pomysł aby tak urozmaicić grę ponieważ większość graczy będzie bardzo zadowolona z tego pomysłu. Gracze będą częściej grać aby zdobyć tego Vip-a oraz będzie ich więcej co oznacza lepszą zabawę. :D

• Like 2

Spoko pomysl duze urozmaicenie i zachecenie do gry nie kazdy ma pieniadze zeby kupic vipa a tu moze go wygrac za darmo i to nie tylko na jeden mecz lecz na dluzszy czas. Ja osobiscie jestem za !!! :D

• Like 2

Myślę że to dobry pomysł , na pewno zwiększy to "ruch" na forum na naszym dziale  . Dodatkowo VIP za darmo fajna rzecz i nie jeden gracz będzie chciał go mieć 

Edited by jankiel
  • Like 2

5 godzin temu, f0pa napisał:

Twój nick: @ f0pa

Co chcesz wprowadzić?: Witam, chciałbym wprowadzić codziennie lotto serwerowe a jakby to dokładnie wyglądało już tłumacze. Więc tak robię ja jako Opiekun Serwera tworzę post w którym codziennie około 11-12 wrzucam wyniki losowania i osoba która wygrała dostaje vip przykładowo na 5h, żeby (niezadługo nie za krótko w końcu jest to codziennie i darmowe) Myślę, że dzięki temu wiele więcej graczy z naszego serwera będzie zaglądało na forum. Na początku myślę o liczbach w przedziale 1-20, bo nie spodziewajmy się, że będzie po kilkadziesiąt graczy brało udział z czasem mam nadzieje, że będzie coraz więcej osób. (Admini nie biorą udziału, ponieważ mają Vipy "Adminowskie")

Wstępnie gdy pytałem graczy co myślą o tym na serwerze byli nastawieni pozytywnie.

Proszę o wypowiedzi. :default_happy:

@ Admin CS:GO [ONLY MIRAGE #7], @ stylaAa

bardzo dobrze fopek bardzo dobra organizacja  i pomylsy tez pozdrawiam bardzo krówka <333

• Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.