Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
KaZix

Admin Ts3

Recommended Posts

• Sponsor

Imię: Mateusz
Nick na serwerze: KaZix
Dlaczego akurat ty: Dlaczego Ja? Ponieważ siedze na ts praktycznie codziennie po paręnaście godzin, jak i
byłem na poprzedniej sieci Adminem Ts3 przez dwa lata i nie było ze mną żadnych problemów, a nawet pomagałem
innym administratorom w różnych sprawach. Interesuję się również grafiką więc jeśli będzie potrzeba jakas 
ikona na daną nową range nie ma prostu, a ogarniemy to.
Doświadczenie jako admin TS'a: Doświadczenie mam spore, a jak niektórych rzeczy nie pamiętam lub jeszcze
nie umiem to da się wszystkiego nauczyć, a ja się bardzo szybko uczę i jeśli się nauczę to pomogę innym
Czas, który możesz poświęcić na serwer: Zależy od zmiany lecz teraz mam urlop w robocie więc paręnaście
godzin na ts będę siedział
Składka [tak/nie]: tak
  • Like 3

+ Doświadczenie

+ Wiek

+ Aktywność

Jako tako się nie znamy ale kiedyś pamiętam sytuację jak wbiłem do cb na kanał czy mogę music bota czasami pożyczyć jak cię nie ma, a ty mi od razu uprawnienia do niego dałeś.

Wydajesz się uprzejmy mam nadzieję że to nie tylko pozory :P 

Jestem na TAK

• Like 3
  • I love it 1

• Katowicz

Masz doświadczenie i spory staż, widuję cię na TS'ie codziennie, więc aktywność też masz. Teraz kilka osób się wysypało to tym bardziej nie widzę problemu, żeby dać ci szansę. Jedyne co mi się nie podoba to wygląd podania, ale może to przez to, że jestem kobietą i patrzę na takie rzeczy .:PepoThink:

Jestem na TAK.

• Like 3
  • I love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.