Jump to content
Opiekun serwera - OTWARTA REKRUTACJA ×
st33z

steez UB

Recommended Posts

Twój nick: steez

Nick admina banującego: sqbanyy

Data/Mapa: 12.06/ mirage

SteamID: STEAM_1:1:37269909

Serwer (mod):  5vs5                             

Opis sytuacji: W sumie to nie wiem. W sourceban'ie napisane jest, że "skacze i widzi przez ściany" nie do końca wiem o co chodzi, ale prosiłbym o odbanowanie ;)

// Edit: Oczywiście szanuje twoje zdanie, natomiast nie uważasz, że to, czy mam profil prywatny czy nie, nie powinno być wyznacznikiem, że ktoś może oszukiwać? Kupione konto? Dlatego też nie odpisałem Ci na steamie odnośnie twojego pytania ile mam godzin, gdyż i tak już wiesz, że kupiłem konto i każde moje wyjaśnienie i tak by nic już nie dało ;) 

Dwie akcje- twoim zdaniem to jest wystarczająco żeby osądzić czy ktoś jest odpalony? Ale już spieszę z wyjaśnieniem tych dwóch akcji.

W rundzie pistoletowej- czyste przypuszczenie. Wszedłem do pałacu, gdzie nikogo nie było, na rampie też kompletna cisza, na środku na radarze też chyba była cisza, a dodatkowo można było usłyszeć bardzo stłumionego flesha, dlatego założyłem, że może być B 

Frag na kanapce- weź pod uwagę, że te dema to 32 tick, a gramy na 128 więc różnica w odbiorze jest kolosalna. Dodatkowo rozumiem, że nie można już mieć całkiem szybkiej reakcji? Nic więcej w sumie na temat tego nie można powiedzieć ;)

Liczę, że jeszcze spotkamy się na serwerze :D

// Edit2:

Runda 2- przecież ewidentnie wszystko słychać, jak idzie na mida, a za chwilę wraca. Myślę, że mocno na siłę

Runda 3- raczej liczyłem na to, że będzie stał na przestrzał wcelowany z palących i poszedł prefire tak, jak sekundę wcześniej w stronę rampy, a że kanapka jest miejscem, w którym potencjalnie może stać przeciwnik i jest na lini strzału? Na to już nic nie poradzę ;)

Reszta tak jak już napisałeś- nic, co trzeba by tłumaczyć 

Obserwowałem Cię przez połowe meczu, dużo wiedziałeś. W pistoletówce będąc na A w jungli, wiedziałes, że teroryści poszli na b kiedy dobrze widzialem, ze sie nikt nie pokazal i byli na shifcie. W twoim clutchu odbijajac A, skoczył Ci celownik na typa co był na kanapce. Mój znajomy co gra długo na serwerze obserwował Cie i sam do mnie napisał, ze grasz na cheatera. Moim zdaniem miales aimlocka, masz profil prywatny i grasz na kupionym koncie.  Jezeli bys mial profil publiczny i duzo ilosc godzin to by to wygladalo inaczej. sprawdze demko jutro albo dzis wieczorem i odpisze.

mysle ze nie ma co rozpisywac demka, poniewaz dostal bana za te akcje i nic wiecej nie bylo :)

• Haha 1

16 godzin temu, st33z napisał:

Twój nick: steez

Nick admina banującego: sqbanyy

Data/Mapa: 12.06/ mirage

SteamID: STEAM_1:1:37269909

Serwer (mod):  5vs5                             

Opis sytuacji: W sumie to nie wiem. W sourceban'ie napisane jest, że "skacze i widzi przez ściany" nie do końca wiem o co chodzi, ale prosiłbym o odbanowanie ;)

// Edit: Oczywiście szanuje twoje zdanie, natomiast nie uważasz, że to, czy mam profil prywatny czy nie, nie powinno być wyznacznikiem, że ktoś może oszukiwać? Kupione konto? Dlatego też nie odpisałem Ci na steamie odnośnie twojego pytania ile mam godzin, gdyż i tak już wiesz, że kupiłem konto i każde moje wyjaśnienie i tak by nic już nie dało ;) 

Dwie akcje- twoim zdaniem to jest wystarczająco żeby osądzić czy ktoś jest odpalony? Ale już spieszę z wyjaśnieniem tych dwóch akcji.

W rundzie pistoletowej- czyste przypuszczenie. Wszedłem do pałacu, gdzie nikogo nie było, na rampie też kompletna cisza, na środku na radarze też chyba była cisza, a dodatkowo można było usłyszeć bardzo stłumionego flesha, dlatego założyłem, że może być B 

Frag na kanapce- weź pod uwagę, że te dema to 32 tick, a gramy na 128 więc różnica w odbiorze jest kolosalna. Dodatkowo rozumiem, że nie można już mieć całkiem szybkiej reakcji? Nic więcej w sumie na temat tego nie można powiedzieć ;)

Liczę, że jeszcze spotkamy się na serwerze :D

ogladajac demko na trybie ukrytym i xrayu nie zmienia mi to tickrate.

• Haha 1

1 runda  -  nic dziwnego, poza tym info o B

2 runda -  prezes został zabity z connecta, patrzałeś connecta przez 2 sekundy, a nastepnie kiedy terrorysta z connecta wraca na mida a ty od razu przestajesz patrzec.                            natomiast kiedy terrorysta znowu idzie do connecta, to ty go znowu patrzysz. dalej nic sie nie działo.

3 runda -   bedac w jungli nie byłeś w stanie słyszeć ani widzec przeciwnika na ct. wychadzac ct strzeliles w stronie kanapki, na xrayu strzeiles prosto w typa przez sciane.

4 runda -   sprawdzenie rampy poraz pierwszy od poczatku meczu, kiedy ktos tam byl. ale bym stwierdzil ze to przypadek

5 runda -   nic 

po obejrzeniu demka aim locka to na pewno nie miales, choć nadal troche wallhackiem smierdzisz. ale nikt nie moze miec pewnosci.

mysle, ze unbana dostac mozesz ale jak bedziesz na serwerze to bede obserwowac.

polecam dac konto na publiczne :) 

Gosia ?!  

Nie spamuj! Masz opcję "edytuj". 

• Haha 1

• Katowicz

2:30 -clear, wszystko słychać.

4:10 -nic specjalnego, zwykłe sprawdzanie pozycji, strzał w typa na kanapce był zdecydowanie obok.

5:03 -clear, zywkłe wychylenie na rampe.

UB.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.