Jump to content
`Joker.^^

wywalenie 2 skoku z serwera

Czy chcecie 2x JUMP na serwerze  

28 members have voted

1. 1. Czy chcecie 2x JUMP na serwerze

Recommended Posts

Jestem na nie, tzn. jak ktoś chce kupić i tym samym wesprzeć Wasz serwer, spoko, ale sam w sobie podwójny skok psuje rozgrywkę. Jestem starej daty, pamiętający Neo, Luqa, Pentagram G-Shock i gram u Was, bo jestem za klasyczną rozgrywką, bez udziwnień. 

Co więcej, nie wiem, czy posiadający double jump'a zauważają, są łatwym celem chociażby dla snajperów AWP, opadają po skoku bardzo wolno i można niewielkim skupieniem i wysiłkiem zdejmować z awki takich delikwentów :)

Podsumowując, ulepszenia tak, ale takie, które zachowają klimat dla boomerów.

Nie kryje się z tym że 2x jumpa nie lubię ponieważ serwer zamienia się w małpi gaj i nie chce mi się poświęcać +100h na ćwiczenie movementu z 2x skokiem, jak dla mnie wyłączyć możliwość jego kupna i do końca miesiąca zostawić go żeby ci co go kupili nie byli pokrzywdzeni. Na podstawie wyników można stwierdzić że większość jest stanowczo na NIE więc sprawa wydaję się oczywista. Jedyne jednak co przemiawia za tym żeby go zostawić jest to że serwer musi się z czegoś utrzymywać i tutaj trzeba popracować nad rozwiązaniami które nie będą negatywnie odbijać się na rozgrywce i zachęcą więcej graczy na serwie do dorzucenia cegiełki w rozwoju serwa. Mam kilka pomysłów ale jestem w trakcie zaliczeń na studiach + praca i nie mam czasu na to w tej chwili.

• Like 2

Jak dla mnie po zainstalowaniu 2x skoku na serverze, odebrało mi to jaką kolwiek chęć do grania, nie ma radości z gry, gdyż biegnąc najlepszym respem przez ciemnie nie dobiegając na zielone dostaje już flesza, cytując wypowiedź innych:
- Server zamienia sie w małgi gaj
- Ludzie wariacji dostają, zaczynają biegać po teksturach
- Tymbardziej na serverze only dd2 #2 jest double skok więc po co tutaj?
Do sedna, rozumiem, że ma to w jakims stopniu wesprzeć server finansowo, ale też nie każdego stać na to by kupić.
Lepszym rozwiązaniem jest zrobić zbiórke, codziennie przewija sie około 150 ludzi na serverze, więc na pewno znajdzie sie któs kto wpłaciłby na rozwój servera albo utrzymanie go.
Jestem za usunięciem double skoku 
pozdrawiam :)

• Like 3

Jak chcecie. Przyjmuję propozycje. Usługa 2x JUMP na serwerze dd2 #1 została wyłączona. Nie można jej już zakupić. 

4 godziny temu, Bąbelek58300 napisał:

Osobiście pozostaje neutralny w ten sprawie. Interesuje mnie jedynie co z tymi, którzy zakupili usługę? Wiąże się to z wywaleniem 15zł w błoto? 

Ostatni usługa jest aktywna do " 2022-07-27 20:51 " po tym terminie już nikt nie będzie miał 2X JUMPA

W sklepie mamy ponad 25 użytkowników co wykupili usługę. 

• Like 2
  • Wrr 1
  • I love it 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.