Jump to content
Narks.

Pod lupą `Joker.^^

Recommended Posts

• Deserved
  • Popular Post

HtzbkNv.png.3f8c5a2785501f241748f5db55374730.png.a5eba62e9ee3741ae9af748975184a2c.webp.d173bc6302076cd6841398404c5e349a.webp

Witajcie w kolejnej odsłonie pod lupą!

Dziś pod naszą malutką lupką znalazł się Właściciel dwóch topowych serwerów cs 1.6, a mowa tutaj o @ `Joker.^^

Czytelników i Ciebie zapraszam do przeczytania opinii na Swój temat!

GcUZNms.png.e48477d1fef7313908fc7d43dc129453.png.bda09b18d78c0fb1c4298f929ff4f684.webp.0415b71d65c1289f3139b4bc4f265d24.webp

1. Co sądzisz o @ `Joker.^^ ?

Użytkownik nr 1 > Myślę, że Joker to jest spoko morda do pogadania o wszystkim.

Użytkownik nr 2 > No to osóbka ogólnie wspaniała, z niesamowitym poczuciem humoru, pomocna oraz staranna choć nie potrafi strzelać w te kontery ;D PS. Nie krzycz na tych swoich opiekunów D: 

Użytkownik nr 3 > Hmm, co prawda miałem okazję tylko parę razy z nim pogadać na TSie, ale wydaje się być bardzo w porządku gościem i trochę zwariowanym :D

Użytkownik nr 4 > Myślę że jest mądrą i dobrą osobą do prowadzenia serwerów.

Użytkownik nr 5 > Krótko się znamy, ale spoko gość, pomocny, dużo robi, dba o serwery.

Użytkownik nr 6 > Dobra morda, da się z nim pogadać, pożartować, a czasem nawet powyzywać.

Użytkownik nr 7 > Joker'a znam jeszcze z poprzedniej sieci na której byłem właścicielem forum. Fajnie sprawował się w obowiązkach, jednak czasami odwalał niezłą manianę. Nie utrzymuję z nim kontaktów, dlatego ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat.

Użytkownik nr 8 > Sympatyczny chłopak

Użytkownik nr 9 > Spoko ziomek zawsze pomoże gdy potrzeba.

Użytkownik nr 10 > Joker spoko koleś, angażuje się w zycie serwera, nie olewa tematu, żyje tym, zmienia, moderuje, poprawia, naprawia. I nie mówię tego dlatego, że oddaje mi serwery :)

Użytkownik nr 11 > Joker jest osobą bardzo pomocną, uczynną. Stara się być miły dla każdego i zawsze można ma niego liczyć. Jest też bardzo towarzyski no i lubi sobie troszkę popić :D

Użytkownik nr 12 > Fajny ziomeczek, da się na spokojnie wymienić z nim zdania i stara się dobrze pielęgnować serwery

Użytkownik nr 13 > Wydaje się spoko.

Użytkownik nr 14 > Sądzę że joker to dobra, rozgarnięta osoba, fajnie że ma dobry kontakt z graczami jako właściciel.

Użytkownik nr 15 > No ogółem to co, dobry chłopak, dobrze pracuje, no ogólnie jest git.

Użytkownik nr 16 > Gamoń i botek, ale ogólnie spoko chłopak. 

Użytkownik nr 17 > Według mnie jest zajebistą osoba: szczerą której można zaufać bo w tych czasach cięzko o zaufanie.

Użytkownik nr 18 > W porządku osoba, cenię w nim to, że zażarcie dąży do obranego celu. 

Użytkownik nr 19 > Jest w miarę ogarniętą osobą, czasami nie wie czego chce. 

GcUZNms.png.e48477d1fef7313908fc7d43dc129453.png.bda09b18d78c0fb1c4298f929ff4f684.webp

2. Co sądzisz o sprawowaniu przez @ `Joker.^^ obowiązków?

Użytkownik nr 1 > Właścicielem jest spoko, bo sam kiedyś byłem u niego na serwerze administratorem i nie było problemów.

Użytkownik nr 2 > Rzadko śledzę jego obowiązki aczkolwiek uważam, że robi to z wielką dokładnością i oddaniem w swoje serwery.

Użytkownik nr 3 > No cóż, jest osobą, która już bardzo długo siedzi w tym serwerowym świecie i jak widać jego serwery bardzo mocno się trzymają, więc wychodzi na to, że dobrze sprawuje swoje obowiązki.

Użytkownik nr 4 > Chyba daje rade :d

Użytkownik nr 5 > Sądzę, że jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.

Użytkownik nr 6 > Ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, nie siedzę w jego serwera i nie widzę co robi dokładnie, ale z "outside" wygląda, że wkłada w swoją pracę naprawdę dużo "siebie"

Użytkownik nr 7 >  Sprawuje je dobrze, jego serwery zawsze były rozwinięte. Również serwer był reklamowany na różnych portalach, a atmosfera była dość miła

Użytkownik nr 8 > Raczej nie mam żadnych zastrzeżeń

Użytkownik nr 9 > Obowiazki wykonuje wzorowo, troszczy się o server stara się urozmaicać grę, ma swój plan który wykonuje, przy tym słucha adminów i ich opini.

Użytkownik nr 10 > Wielka klasa, przepiękny temat.

Użytkownik nr 11 > Joker swoje obowiązki wykonuje wzorowo. Cały czas siedzi nad serwerami i myśli jakie poprawki można wprowadzić. Ten kto ma dostęp do działów dla administracji jego serwerów ten wie o czym mówię. Średnio raz na tydzień pojawia się jakaś nowość, jakaś optymalizacja wydajności. Możnaby rzec, że jest jak robocop.

Użytkownik nr 12 > Bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, każde błędy naprawia względnie szybko :v Czasem dodaje jakieś nowości na serwer i bardzo poważnie traktuje swoje serwery :D 

Użytkownik nr 13 > Robi co może, żeby było jak najwięcej osób na jego serverach, na plus.

Użytkownik nr 14 > Obowiązki wypełnia wzorowo,  brak zastrzeżeń.

Użytkownik nr 15 > Myślę, że mógłby dać podwyżkę  - jest okey.

Użytkownik nr 16 > Moim zdaniem Przemek dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i świetnie radzi sobie z prowadzeniem serwerów :)

Użytkownik nr 17 > Zawsze stara się wykonywać swoje obowiązki jak należy, nie podpala się tylko traktuje sprawy serwera poważnie.

Użytkownik nr 18 > Jeden z lepszych właścicieli serwera, wie jak tym zarządzać, chociaż czasem mam wrażenie, że się w tym gubi. 

Użytkownik nr 19 > Swoje obowiązki wykonuje rewelacyjnie, nie ma żadnych zastrzeżeń. 

GcUZNms.png.e48477d1fef7313908fc7d43dc129453.png.bda09b18d78c0fb1c4298f929ff4f684.webp

3.  Jaka jest według Ciebie największa wada @ `Joker.^^ ?

Użytkownik nr 1 > Nie mam pojęcia. 

Użytkownik nr 2 > Długi język.

Użytkownik nr 3 > Tak jak napisałem, nie znam go za dobrze, więc nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie.

Użytkownik nr 4 > Nie poznałem

Użytkownik nr 5 > Tak jak przy pierwszym, za krótka znam Jokera, na tą chwile, brak wad :)

Użytkownik nr 6 > Za mało przebywa na tsie

Użytkownik nr 7 > Pierdolenie po tym jak się uchla.

Użytkownik nr 8 > Gada czasem od rzeczy.

Użytkownik nr 9 > Dla mnie nie ma 

Użytkownik nr 10 > za dobry dla mnie, wkurwia mnie bo ginę czesto spod jego kul karabinowych.

Użytkownik nr 11 > Czasem jak się na coś za bardzo napali to najpierw działa, a dopiero później myśli. Co prawda ma to miejsce coraz rzadziej, ale sam fakt, że takie coś się dzieje można uznać za wadę.

Użytkownik nr 12 > Nie zgadza się na moje propozycje, które mu rzucam, a które urozmaiciłyby m.in. adminowanie :/ 

Użytkownik nr 13 > Opiera się na opinii osób trzecich i traktuje to za pewnik, zanim je sprawdzi. 

Użytkownik nr 14 > Największa wada jokera jest podatność na sugestie, chciałby dogodzić wszystkim jednocześnie przez co czasami miesza mu się w dyńce

Użytkownik nr 15 > -

Użytkownik nr 16 > Chyba nie znam go na tyle, żeby mówić o jego wadach. Zdecydowanie za mało gra z nami na serwerze :( , więc zapraszamy częściej.

Użytkownik nr 17 > Alokoholik 

Użytkownik nr 18 > Czasem nie da się mu przetłumaczyć niektórych rzeczy.

Użytkownik nr 19 > Zmienianie fora jak skarpetki. 

4. W czym według Ciebie @ `Joker.^^ jest najlepszy?

Użytkownik nr 1 > Nie mam pojęcia. 

Użytkownik nr 2 > Ewidentnie w rozbawianiu ludzi :xd:

Użytkownik nr 3 > Myślę, że w prowadzeniu serwerów.

Użytkownik nr 4 > W prowadzeniu only dd2 :default_biggrin:

Użytkownik nr 5 > W byciu szefem. 

Użytkownik nr 6 > W obrabianiu penodlino xD

Użytkownik nr 7 > Prowadzeniu serwerów.

Użytkownik nr 8 > Ładnie ogarnia serwerek 

Użytkownik nr 9 > Ma jeden z topowych serverów w cs 1.6 wiec musi się na tym znać.

Użytkownik nr 10 > W csa.

Użytkownik nr 11 > Joker jest najlepszym właścicielem serwera jakiego widziałem w swoim życiu. Jako argumentację można spojrzeć na punkt drugi. W dodatku jest sprawiedliwy i potrafi doskonale zarządzać zasobami ludzkimi.

Użytkownik nr 12 > W dbaniu o serwerki

Użytkownik nr 13 > -

Użytkownik nr 14 > Ciężko powiedzieć, ale wydaje mi się że w prowadzeniu serwerów, wie co i jak i dobrze mu to wychodzi 

Użytkownik nr 15 > Nie znam go w życiu prywatnym, ale świetnie prowadzi serwery.

Użytkownik nr 16 > Najlepszy jest w banowaniu nieuczciwych graczy i byciu tym, który ogarnia swoje serwery, żeby grało nam się jak najlepiej. 

Użytkownik nr 17 > W przebijaniu na cssetti.

Użytkownik nr 18 > W baitowaniu Wąskiego :kappa:

Użytkownik nr 19 > Robieniu imprez. 

Pilnuj się! Bo nie wiadomo kiedy to właśnie Ty będziesz pod lupą! :pepoHmm:

• Like 3
  • KAT 1
  • I love it 7

Dzięki za opinie oraz kilka fajnych słów bo nie które są trafne. 

Dobra bez przedłużania namierzę was co mnie oczerniali w temacie haha 

Jeszcze nie byłem na żadnym forum pod "LUPĄ" a tutaj benggg. Kilka fajnych słów zawsze mile się czyta :mmmDOG: 

• Like 2
  • Haha 1
  • I love it 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.