Jump to content
reja89

Smoke

Recommended Posts

• Investor

Smoke'i spełniają swoją funkcję dzięki takowej gęstości,

gra jest mało wymagająca więc spadki z 450fps do 400 nie robi roznicy 

Kwestia większości bo trzeba decydować pod serwer ale jak dla mnie na NIE

edit// @ reja89  100fps? Mozliwe ze twój sprzęt nie robi szału, polecam komende fps_override 2 jezeli jej jeszcze nie uzywasz. 

// Nie wypowiadałbym się gdybym nie miał pojęcia o tym jak to wygląda i w moim odczuciu wszystko jest w porządku, najpewniej masz słabo skonfigurowanego kompa, poblokowane cpu i fps_override na 0, przez co max twoich fpsow do 100.5 i wiadomo ze gra się bardzo niewygodnie, polecam poszperać w necie. 

• Like 1

22 minuty temu, war napisał:

Smoke'i spełniają swoją funkcję dzięki takowej gęstości,

gra jest mało wymagająca więc spadki z 450fps do 400 nie robi roznicy 

Kwestia większości bo trzeba decydować pod serwer ale jak dla mnie na NIE

U mnie są spadki nie do 400, a do 30-40, ze 100. To duża różnica i znaczne utrudnienie. Gra przestaje działać płynnie.

@ war

laptop ma już swoje lata, ale nadal ma i7, 16 ramu, ssd i jakiegoś geforce, więc tragedii nie ma. Nie wiem, czy sprawdzałeś na DD2 #1, bo to o DD2 #1 mowa, ale tam są chyba inne smoke niż na DD2 #2. Na 2 fpsy mi nie lecą, na 1 są nowe i spadają ostro.

• Like 2

Jak dla mnie bardzo dobra zmiana, smoke pełni swoją funkcje w sposób poprawny i daję możliwość tym co lubią rushować wybiegać w tempo przeciw kamperom z awp, jak najbardziej rozumiem niezadowolenie spadkami jednakże spadki fps występują również w klasycznej wersji smoke.

W skrócie:

-Gęstość smoke można by jeszcze trochę zmiejszyć(70% wydaję mi się ok) aby chociaż w małym stopniu ograniczyć spadki u tych co mają trochę gorszy sprzęt

-Jedna z najlepszych zmian w ostatnim czasie, nie spotkałem się na żadnym innym serwie z takimi dymnymi. Uważam że gracze się szybko przyzwyczają i więcej graczy steam będzie u nas grać bo daję to bardziej sprawiedliwą rozgrywkę.

• Like 3

ja sie nie zgadzam, smoke faktycznie jest teraz jakkolwiek użyteczny dzięki tej gęstości,w moim przypadku nie ma żadnej różnicy pod względem spadków,a jeśli ma ktoś i7 i 16 ramu to może znak że trzeba przeczyścić sprzęt bo troche się go zaniedbało,pozdro :)

• Like 1
  • I love it 1

Jestem na nie. Według mnie nowy smoke bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, a sam nie odczułem jakichś mocnych spadków FPS. Jak się ma wooden PC to niestety wszystko będzie problemem. @ `Joker.^^ bardzo dobra decyzja z wprowadzeniem tego na serwer.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.