Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Ostrzeżenie (Od Englo) za spam

Guest mr3
 Share

Recommended Posts

Niestety nie mam innych powodów niż "Spam" oraz "Podwójny temat". Muszę coś z tych dwóch wybrać, więc sam pomyśl co byś wybrał jako bardziej słuszne.

Po jakiego kija zwykli admini wypowiadają się w dziale z UB? Co wnosicie do tematu? Gdzieś mi to uciekło, ale napisane było, że w prośbach o UB wypowiadają się jedynie UBTeam, Moderatorzy oraz czerwoni, w przypadku odwołań od bana może również wypowiedzieć się admin banujący.

To nie były dwa warny, to był po prostu warn o wartości 2, jeden za wypowiadanie się jako zwykły admin, a drugi za wszczynanie dyskusji. Autor tematu w którym dyskutowaliście również dostał ostrzeżenie.

Tłumaczysz się pomocą - od tego są właśnie rangi wymienione przeze mnie wyżej.

To tyle ode mnie.

No Dobra w takim razie, czemu osoby z ranga Admin ofc. wypowiadaja sie w tematach o ub (TAM GDZIE NIE BANOWALI) 2 tematy widzialem i o ile pamietam i widzialem to nie dostali warna.

Przykładowo:

http://katujemy.eu/index.php?/topic/605-ssy-jose/

http://katujemy.eu/index.php?/topic/575-ss-na-szybko-przerobione/

- wypowiedział się (nie powinien, tak jak ja): DEREKTOR RADIA Z TORUNIA - nie dostał warna.

Zwykli użytkownicy nie widzą kto ile ma warnów i za jaki post go otrzymał, a zapewniam cię, że DEREKTOR również dostał karę.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Zamykam na życzenie użytkownika.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.