Jump to content
Guest

Podanie na Admina - czesio

Recommended Posts

Nick z serwera: czesio
Staż na serwerze: GameTracker
Doświadczenie w adminowaniu: Były Admin, Opiekun oraz Właściciel Serwera / UBTeam.
Znajomość sourcemoda [0/10]: 8
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: Myślę, że pomiędzy od 1 do 4 godzin dziennie.
Dlaczego Ty?:  Niedawno zacząłem grać na serwerze  i stwierdziłem, że zostanę tutaj na dłużej. Zatem podczas grania na serwerze często spotykałem się z sytuacjami gdzie brakowało aktywnego admina który mógłby zbanować  osobę czitującą czy też nieprzestrzegających regulaminu graczy. Dałem sobie czas i poznałem Adminów oraz graczy serwera, więc stwierdzam, że jest to dobry moment, aby złożyć podanie i wspomóc administracje. Doświadczenie w rozpoznawaniu wspomagaczy czy też w rozpisaniu Dema posiadam.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.
Kontakt: Steam
SID: STEAM_1:1:194658470

Posiadasz konto Prime?: Oczywiście.

@ dejmanoXD Widząc to konto nie przypominam sobie, aby należało ono do mnie. Z tego co widzę miałem taki sam URL profilu steam jak ten użytkownik i oczywiście może się to zgadzać. Na Katujemy w przeszłości owszem grałem na katujemy, ale wciąż tylko na swoim głównym koncie (chyba da się jakoś to sprawdzić). Kolejną rzeczą jest to, że przyznałem się do czitowania? XD Nie rozumiem tego zbytnio dlaczego tak stwierdziłeś chyba dlatego, że napisałem,  że posiadam duże doświadczenie w rozpoznawaniu wspomagaczy jako były członek UBT. Kolejną rzeczą jest to, że ponad 60% administracji na Katujemy posiada nowa konta STEAM, daje 99%, że większość z nich zbanowała poprzednie konta i nie raz grali na Kaatujemy. Więc jeżeli twierdzisz, że jestem osobą grająca na tamtym koncie które zamieściłeś, to niestety musze Cię zawieść. Stawiam, że masz opinie taką, a nie inną, bo nick "czesio" utkwił Ci dobrze w pamięci to już nie mój problem. Zachęcam Cię również do rozpisywania aktualnych dem z serwera, aby stwierdzić Czy jestem tym jak ty to nazwałeś "palącym się graczem na alt kontach". Więc jak wspomniałem wyżej chyba, za bardzo utkwił Ci się nick czesio w pamięci i teraz mnie powiązujesz z tymi osobami. Pozdrawiam

@ dejmanoXD #2 Oj zmyślam, zmyślam XD. To już wiem dlaczego dostałem bana na tym koncie i był to ban za multikonto którego wcześniej nie miałem. Reasumując te konto do mnie również nie należy XD. Po banie na aktualnym koncie z którego piszę chciałem się wielokrotnie dowiedzieć od administracji za co dostałem bana, ale niestety nikt nie udzielił mi takich informacji. Więc zapytałem się Czy istnieje opcja na odbanowanie konta, uzyskałem informacje, że można kupić UB, więc to zrobiłem. Konto odbanowałem ponieważ chciałem mieć teoretycznie dostęp do swojego pierwszego konta na forum, bo zakładanie kolejnych kont nic by mi nie dało, bo i tak zostawałoby ono po krótkim czasie i tak banowane. Klub na forum nie wiem czy ten użytkownik również posiada klub pod tą samą nazwą czy nie, nie mogę tego sprawdzić, ale założyłem nie dawno klub z nazwą tego użytkownika "Szef." do czego również się przyznaje. Na Koniec tej pięknej dyskusji z tobą, mogę jedynie Ci opowieść o tym jeżeli jesteś chętny jak powstał kiedyś mój nick "czesio" oraz nawiązanie do grupy "Szef." czy też mojego dawnego url zajętego przez to zbanowane konto. Pozdrawiam oraz życzę wspaniałych świąt. ~ "czesio który pali się na altach, haha"

@ sleepy_JEFF Co do mikrofonu go używam sporadycznie średnio mi się chce go używać, jeżeli twoi znajomi robią na mnie najazd, że jestem "odjeb*ny", a ty z tym nie potrafisz nic zrobić. Na czacie się nie kłócę póki co dalej twoi kumple piszą jakieś "atakujące" wiadomości wobec mnie, a ja się z tego po prostu śmieję. Najlepszą rzeczą jest podawanie infa na serwerze którego nie było, a dowodów na to też nie masz. To, że siedzę z osobą na jednym Teamspeaku i gram na serwerze to nie znaczy, że dajemy sobie info. Teoretycznie wy siedząc w 5 na jednym kanale i grając w 5 na tym samym serwerze mogę stwierdzić, że dajcie sobie info i jako administracja serwera łamiecie regulamin :). Admin z odpałem XD, jestem powiązywany z jakąś osobą która o ile dobrze zrozumiałem latała odjeb*na na którymś z serwerów. Kolejną rzeczy jest to, że lepiej mieć adminów którzy mają FreshACC i dostali bana na przeszłych kontach, co taka osoba z takim kontem może Ci innego powiedzieć, że ma nowe konto? "Poprzednie konto sprzedałem" XD. Ostatnią rzeczą jest to, że jestem dla ciebie spalony, posiadasz wolne ręce do tego, aby mnie zbanować i rozpisać, ale raczej się ze mną zgodzisz, że jakieś 70% serwera nie potrafi dobrze używać shifta i korzystać z radaru, a co dopiero sensownie czytać grę, kto co zrobił w poprzedniej rundzie co może teraz zrobić czy też gdzie może się spodziewać przeciwnika, więc są to po prostu darmowe fragi. Pozdrowionka :serduszko:

• Legend

Nie.

https://steamid.uk/profile/76561198012478192

Dlaczego wrzucam te konto? Dlatego, że należy do Ciebie i to właśnie na tym koncie grałeś na only mirage 2. Nawet sam się przyznałeś do tego, że czitowałeś.  Nie widzę sensu przyjmowania takiej osoby na stanowisko admina.  Jedyne plusy to aktywność na serwerze i doświadczenie, lecz jak wyżej - u mnie jesteś skreślony za palenie się na alt kontach.

@ czesio.  strasznie zmyślasz.

https://katujemy.eu/profile/27741-szef/

Za te konto dostałeś właśnie na tym mainie bana za multikonto, następnie wykupiłeś ub i jesteś. + te same kluby na forum, ale co ja tam wiem, prawda?

• Like 2
  • Wow 1
  • Sad 1
  • I love it 3

+/- wiek

+ doświadczenie

+ chęci

Wymagania przemawiają za tym, żeby oddać głos pozytywny, aczkolwiek @ dejmanoXD rzucił na Twoje podanie całkiem inne światło.

Na chwilę obecną jestem na NIE!

Jeśli sprawa się wyjasni i się okaże, że nie byłeś to Ty, to będę skłonny zmienić zdanie.

• I love it 1

Jestem na Nie 

"Dałem sobie czas i poznałem Adminów"  

Ja Ciebie nie poznałem, jedyne z czym mi się kojarzysz to jak się kłócisz na chacie z graczami i podawanie sobie infa z kolegą. Nigdy nie słyszałem Cię na mikrofonie. 

@ dejmanoXD ma tutaj rację, po co nam 2 taki admin z odpałem, momentami masz strasznie dziwne zagrania :/ 

Jedyne plusy jakie widzę, tak to jesteś u mnie spalony.

+aktywność 

+"doświadczenie"

Edited by sleepy_JEFF
  • Like 1
  • Haha 1
  • I love it 1

Jestem na tak zawsze przyda się dodatkowa para rąk.

+ wiek

+ doświadczenie 

+GT

@ sleepy_JEFF Z choinki się urwałeś ty i twoi koledzy którzy ubliżają Czesiowi jak i innym graczom na serwerze a z twojej strony jest brak jakiejkolwiek reakcji na to bo przecież "koledzy" mogą w końcu ręką rękę myje. Widziałem i słyszałem to nie jednokrotnie do póki inny admin nie wszedl i nie uciszył twoich "ziomków". Co do "infa" na ts'sie to 🤣 piszesz to ty siedzący w 7 na jednym kanale i grający razem na serwerze i skąd ma ktoś wiedzieć czy u was nie leci info kto gdzie jest. Stwierdzasz ze Czesio leci na odpale to go rozpisz i go zbanuj powodzenia.

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.