Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
Guest Mars.

Gucio i Little

Recommended Posts

Skarga słuszna, faworyzacja tu występuje .. Blondas dostał ostrzeżenie, zrobił to samo co Fire. Fire nie dostał.

Po pierwsze, wypowiada się na mój temat chociaż miał ledwo 10 postów jak mi cos odwalilo..

Link to comment
Share on other sites

Jak już wspomniałem wcześniej, firegucio za ten tekst o pogrzebie powinien dostać kopa w dupę i czarny kolor dla dekoracji. Uzależnienie takiego stopnia się już leczy. Co do innych obraz to rzecz jasna skarga na ich podstawie jest słuszna, sam Little zaś nie raczył zainterweniować, wolał ukarać RADIO, którego wykroczenie było znacznie drobniejsze - 5 wiadomości pod rząd.

 

Tak się składa, że dostał warna :/

 

Dostał dopiero gdy ja zwróciłem Ci uwagę i przytoczyłem Ci punkt w regulaminie. Daleko Ci do perfekcji, skoro nie wiesz, że na forum jest bezwzględny zakaz obrażania użytkowników. Gdyby nie to, pewnie dalej by latał bez konsekwencji.

Szczerze? Z początku tej poprzedniej skargi, w której zostałeś zdegradowany byłem częściowo wstawiony za Tobą, ale gdy patrzę jakie ty głupoty pie*dolisz, to aż żałuję, że w ogóle podejmowałem tam próby obrony Ciebie. Tak jak i zostałeś zdegradowany z VA, z moderatorem powinno być tak samo. Wystarczy poczekać, aż sam się na tyle poniżysz i sam dojdziesz do rangi zwykłego użytkownika.

 

Sytuacja idealnie podkreśla i daje nauczkę, że człowieka nie da się poznać w miesiąc. Wychodzi na to, że jak i Dudnes, jak i reszta bandy nic nie wie na jego temat. Wyszło szydło z worka dzisiaj, lepiej późno niż wcale.

 

Oczywiście jestem za degradacją.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fire, przypominasz sobie co blondas napisal? "Kiedy będzie Dudnes?" a ty odparłeś "Na twoim pogrzebie" hmm.. czy za to nie powinienes dostac warna? Dostałes dopiero potem ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.