Jump to content
Real Photos 2023 ×
Wielkie serce Katujemy ❤ ×
never

degradacja?

Recommended Posts

Witam, zakładam ten temat gdyż nie wiem co się stało - brak rangi ubt na forum oraz moje konto w amxbans zostało skasowane. Jeszcze wczoraj wszystko było gitara. 

Link to comment
Share on other sites

Codziennie na serwerze i na forum to jest mała aktywność? Nice...

 

@EDIT do gucia - mała aktywność jako UBT - powiedz reszcie żeby zostawiła dla mnie jakieś tematy do rozpatrzenia to zobaczysz aktywność. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W czym problem? 0 powiadomienia o takiej sytuacji, po drugie tak jak napisałem wyżej o aktywności jako ubt - moją winą jest to, że prawie zawsze jak wejdę na forum wszystkie tematy którymi zajmują się unbani są albo już rozpatrzone, albo rozpatrywane? Czasem trafił się jakiś luźny temat jeszcze przez nikogo nie zauważony to brałem się od razu do roboty, ale widzę że nic to nie znaczy. Dzięki chociaż że napisałeś o co chodzi po fakcie. 

Link to comment
Share on other sites

Decyzję zostawiam Dudnesowi, co do Ciebie Little - nie znam Cie praktycznie wcale, nie utrzymuję z Tobą kontaktu, ale po części zgodzę się z tym co napisał Radio. Rozumiem że mogłeś zapomnieć powiadomić - lajtowo każdemu się zdarza, ale tą decyzję powinieneś chyba podjąć po "burzy mozgów" z resztą czerwonych ?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, wchodzę raz na tydzień, posiedzę 15sek na spekcie i wychodzę #sarkazm. Podobnie z forum. Nie rozchodzi mi się o rangę, bo to czy będę miał zielony kolorek, czerwony czy za przeproszeniem sraczkowaty - mi to lotto, dyndo i powiewo. Zależy mi na tym aby móc dalej rozpatrywać tematy o UB w których ludzie musieliby czekać. Sytuacje stawiasz tak jakbym w ogóle nic nie robił, gadasz o godzinach na serwerze, ale tak szczerze wszedłeś kiedyś choć raz na dd2, pograłeś chwilę? Posiedziałeś, pogadałeś z ludźmi online? Nie wyobrażam sobie Ciebie nawet w takiej sytuacji, bardziej widzę Cie jako "Lagerfuher'a Fritz'a" - moje zdanie jest najważniejsze i tyle.  - To taka mała metafora. 

Link to comment
Share on other sites

Cała ta sytuacja jest dla mnie śmieszna, ponieważ ranga została odebrana bez żadnego poinformowania danej osoby. Na forum nie spotkałem się z jakąś poważną skargą, na temat wykonywanej pracy nevera.[t]. Decyzja o odebraniu rangi powinna być skonsultowana w gronie Administratorskim, oraz chciałbym aby zostały przedstawione do wglądu publicznego "tych wiele skarg" które podobno zostały przedstawione do "V@ Little" 

p.s Tak na marginesie zastanawiam się kto Tobie Little, dodał Opiekuna serwera FFA z taką aktywnością http://www.gametracker.com/player/Little./80.72.34.125:27315/.

http://katujemy.eu/index.php?/topic/6022-tymczasowy-opiekun-serwera/#entry36125

Czyżby samowolka ? 

Link to comment
Share on other sites

Zostałeś zdegradowany dlatego, że Twoja aktywność jako ubteam była równa zeru.

Lista tematów z ostatnich dwóch tygodni, którymi się zająłeś:

 

http://katujemy.eu/index.php?/topic/5940-czekam-na-ub/

http://katujemy.eu/index.php?/topic/5500-cod-301lvl-yoda/

http://katujemy.eu/index.php?/topic/5378-ssy-uniqw0w/

 

Nie sądzisz, że to trochę mało? W stosunku do tego, że liczba odwołań przez te 2 tygodnie była równa ok. 40?

Czasem specjalnie czekałem z odwołaniami po godzinie-dwie, żebyście się wykazali jednak zero aktywności. Po co mamy trzymać na tej posadzie osobę, która aktywność wynosi średnio ok. 1,2h dziennie? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.