Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
bastian

Nowy poddział, a zarazem inicjatywa w kąciku redakcji

Recommended Posts

Tak sobie przeglądając kącik redakcji myślałem nad tym jak go wzbogacić, bo na dzień dzisiejszy wygląda on bardzo skromnie. Wpadłem na pomysł, aby stworzyć poddział "Sondy" czy też "Ankiety", jak kto woli (choć uważam, że pierwsza nazwa brzmi lepiej i bardziej się do tego nadaje). Redaktorzy mogliby tam wstawiać sondy w postaci ankiet na dane tematy, nie muszą (choć mogą) być one wcale związane z siecią, ale również coś na temat używek, polityki, najświeższych wiadomości. Po prostu jako forma wyrażania swojego zdania na dany temat. Mógłbym zająć się tym działem i zadeklarować, że pojawi się minimum jedna sonda na dwa dni o ile nie wyskoczy mi jakaś nieobecność. Nie mam też nic przeciwko, aby inni redaktorzy również dokładali tam swoje cegiełki. Rzecz jasna wszystko miałoby się odbyć za pomocą funkcji ankiet co wykluczy nabijanie postów i spam.

Przedstawiajcie swoje zdanie na ten temat.

, jak każda propozycja ma to za zadanie ożywić forum i zachęcić użytkowników do udzielania się w tematach (choć tu jest to udzielanie bierne, bo posta raczej nikt nie napisze). Kolejne inicjatywy to krok w przód, nie chcę odpowiadać pytaniem na pytanie, ale po co są artykuły? Odpowiedź jest ta sama. :D

Jest sens w ogóle dodawać taki poddział?

Dodam - chwila zainteresowania, a potem brak aktywności, chyba, że masz konkretne pomysły - to pisz w tym temacie.

Po pierwsze, byłaby to kolejna z opcji do wykazania się dla redaktorów. Jeżeli dział by podumierał, to wtedy można wprowadzić przymus jak w przypadku artykułów.

Po drugie, możemy przystanąć na tym, że ludzie mogliby się wypowiadać w temacie jeżeli mieliby do napisania szczegółowe zdanie na dany temat, pomijając tu oczywiście spam "ja zagłosowałem na tak". Pamiętaj, że wszystko co związane z nabijaniem postów ludzi interesuje, choć amerykańscy naukowcy jeszcze nie zbadali dlaczego tak jest.

Po trzecie, jako pomysłodawca będę chciał wzbogacić ten poddział ile się da, zobaczymy, może jakieś pomysły wyjdą jeszcze w praniu.

• Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Oddalone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.