Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

Millerowie - 'Rodzina jak każda inna'


noiz
 Share

Recommended Posts


 


Osobiście bardzo lubię komedie, a ta niesamowicie przypadła mi do gustu. Pomysł na film rewelacyjny - David, diller marihuany który został okradziony podczas próby obrony bezdomnej nastolatki Casey. David dostaje propozycję od szefa na 100 tysięcy dolarów + anulowanie długu. Miał przemycić 'trochę' trawki przez granice. Zgodził się, ale wiedząc że na granicy będzie wzbudzał podejrzenia szybko wpadł na pomysł aby stworzyć sztuczną rodzinkę. Namawia wcześniej poznaną bezdomną Casey aby była jego córką, sąsiadkę-striptizerkę Rosę aby została jego chwilową żoną i sąsiada Kenego aby był ich synem. Rodzinka rusza w drogę dosyć dużym 'kempingiem'. Przez całą drogę się kłócą i każdy na siebie krzyczy. Gdy w końcu udało im się dojechać na miejsce, okazało się że marihuany jest o wiele więcej niż myślał David. Już po samym wyjechaniu z posesji skąd odbierali towar zaczęły się problemy, gdyż Meksykański policjant ich zatrzymał i zażądał pieniędzy lub zrobienia mu 'loda'. Szybko się okazało, że kasę w meksykańskiej walucie jaką zażądał to niespełna 100 dolarów i mogli spokojnie wyjechać w dalszą podróż. Podczas przejeżdżania przez granicę spotkali się z drugą rodziną podróżującą nieco mniejszym camperem. Rodzina ta była bardzo otwarta dla ludzi. Na nieszczęście Millerów spotkali tą rodzinę na swojej drodze jeszcze kilka razy. Po krótkim czasie, okazało się że ojciec służył w FBI w sprawach przeciwko narkotykom. Na szczęście przez ich przyjaźń ich nie wydał, a szefa Davida zamknął za kratkami. Millerowie przez tą całą podróż obdarzyli się prawdziwym uczuciem i zamieszkali razem w domku na przedmieściach.


 


Film jest naprawdę godny polecenia, nie brakuje tam scen które mogą rozbawić do łez. Niżej wstawię wam link gdzie możecie obejrzeć ten film zupełnie za darmo. Życzę miłego seansu ;)


>>> KLIK <<<


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.