Jump to content
kajoj

Podanie o admina Kajoj

Recommended Posts

Nick z serwera: kajoj
Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): https://www.gametracker.com/player/kajoj/54.38.134.235:27015/
Doświadczenie w adminowaniu: nie posiadam, ale szybko sie ucze. Widze tez ze w godzinach w których gram jest mało administratorów, a na serwerze albo przedszkole na chacie albo jakiś odpal. 
Znajomość sourcemoda [0/10]: 0, ale jeden z waszych administratorów powiedział ze mnie szybko nauczy. (Rundki Amg mi pomoże <3)
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?: To zalezy bo pracuje. Czasami siedzę po 6 godzin a czasem z godzinke. Bywają dni ze nie ma mnie wcale. Mysle ze około 10-12 godzin tygodniowo dam rade
Dlaczego Ty?: Gram praktycznie od zawsze w te grę. Oszustów rozpoznam czesto gołym okiem. Poza tym szkoda patrzec jak ludzie uciekają z serwera bo lata odpal

Posiadasz mikrofon?:  Tak 
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198147610921/
SID: STEAM_0:1:93672596

Posiadasz konto Prime?: Tak

•  
  • Like 1
  • I love it 3

• Donor

+ Aktywność jak najbardziej na plus

+ Komunikatywny i bezkonfliktowy 

+ czas który chce poświecić na granie na serwerze 

+ prime

Jedyny minus to brak znajomosci sm ale tego idzie się szybko nauczyć tym bardziej że kolega wyżej napisał że Mu pomoże :) 

Jestem na tak, powodzenia! 

• Like 1
  • I love it 1

Ogolnie no przyznaje sie ze jestem wulgarny. Tutaj jest duza racja. Samo community sie strasznie zmieniło i przedszkole myśli ze może gadać z każdym mając po 10 lat i gadaj głupoty na mikro, a jak ktoś jest odpalony to po prostu zwyzywał bo nie szanuje takich ludzi tym bardziej na ffa. A jesli widze ze ktoś gra na serwie długo i mnie zaora to bardziej dla żartu to pisze. Pozdrawiam :d

+Aktywność

+Ogarnięty, ze wszystkim idzie się dogadać

+Wiek

Ciężko mi dać doświadczenie jako minus, każdy kiedyś zaczynał, liczy się to, że chce się uczyć :P 

Ogółem duże TAK

• I love it 1

'Community' mirage 2 dają Ci tak - na plus.
Znajomość SM jest niby u Ciebie minusem, ale idzie się tego strasznie szybko nauczyć, jest masa poradników w necie. Plus dla @ rundki amg że pomoże Ci na samym początku, gdyby przyjęli Toie podanie. Godziny przegrane na serwerze jak najbardziej na duży plus. Ogólnie niby spoko, że się przyznałeś do bycia toksycznym na serwie, ale to i tak nie może się już powtórzyć. Nie jest niczym nowym, że każdy ma nerwy, a dzieciaki na ffa potrafią porządnieeee zdenerwować. 
Jestem na tak.

• I love it 2

• Donor

Na nie

-Brak kultury

+/- GT

-Mało przekonywujące 'Dlaczego Ty'

Czasem lepiej sie ugryźć w język i zastanowić co mówisz, bo siedze na spect i słysze jak cisniesz po mnie i innych administratorach.

• Thanks 1
  • Wow 2

• Donor

Z tego co widze większość osób nade mną uważa że się nadajesz, więc też dałbym ci szansę. Na TAK

+gt, bardzo dobre 

+wiek

+prime

+czas który możesz poświęcić 

-Ta kultura co jest wymieniana wyżej, ale wiadomo każdemu sie zdarzy, myślę że jak dostaniesz szanse to się zmieni u ciebie ta kultura i będziesz bardziej opanowany :P

• I love it 1

• Deserved

Po konsultacji z @ Melisaaa doszliśmy do wniosku, że możemy dać Ci szansę na tygodniowym okresie próbnym. jeżeli przez ten czas, jak i całą resztę adminowania ogarniesz swoją kulturę i zachowanie, nie będzie najmniejszego problemu. Innymi słowy możemy sprawdzać kto co pisze na czacie. Co do SM, to zarówno @ rundki amg i my możemy pomóc z ogarnięciem, a i tak wszystko jest w strefie Administracji. Przyjmij mnie na Steam i wyjaśnię Ci co i jak.

• Like 1
  • I love it 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.