Skocz do zawartości

Odrzucona Skarga na Opiekuna

Polecane posty

Twój nick: KaRaMoN
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: KennyS
Opis sytuacji: Wbil KennyS na specta I dał mi muta za nadużywanie na tydzień  A odpowiadałem na pytanie z czatu.
SteamID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:229036598
Czas i data zdarzenia: 14:25 25.03.2020
Dowód (demko/ss):http://639.gotv.pro/srv61708/auto0-20200325-141610-984922338-deathrun_castlerun_v4_katujemy-____PL_________DeathRun___Klasy_________NOWY_SEZON_____128TR_____1001_LVL_____Katujemy.eu_____1shot1kill.pl.dem.zip

• Haha 2
  • Wow 1

Mówiłeś że Mut jest za długi tu link do twoich mutów https://banserwin.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:490707286&advType=steamid&Submit.

Oraz oglądam sobie demko od początku i jest jeszcze że prowokujesz graczy

1.25 ty jesteś dzieciakiem.

Dalej trzeba słuchać i ciągle nadużywasz mikrofon.

5.30 Maciuś dostał muta a kocur bana za wyżywanie 

5.47 Maciuś zacioł mnie prowokować a ty go też prowokowałes.

Zaczoł się jackpot dalej nadużywasz mikrofon.

8.20 poleciał Mut 

Ciągle gadaliscie i naduzywaliscie mikrofonu oraz powiedziałes że nie dałem upomnienie dałem upomnienie na sm_msay pod tytułem nie nadużywajcie mikrofonu więc skadag jest bez sensowna.

Werdykt odda @ NeQ. I @ Erwin

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Utwórz nowe...