Jump to content

Zbanowany Zgłoszenie Smajli997

Recommended Posts

Twój nick:Paprykasz

Nick podejrzanego:Smajli997

STEAM_ID/IP podejrzanego:STEAM_1:0:1801001710

Rodzaj cheata:WH

Data/Mapa:15:00~/dd2

Serwer (mod):dd2#2

Dowody:http://588643.hltv2.pukawka.pl/hltv-2003241514-de_dust2-1585059240-1585060440.zip

5:42 13:53 16:35 18:09

Informowałem adminów a było ich dwóch jeszcze na poprzedniej mapie ze ktoś ma wh, ale nie powiedziałem kto chciałem dać mu sie wykazać :D

Jeden wchodził na spect, ale nic nie widział w grze najlepszych graczy z teamów, wiec pozwoliłem sobie zrobić nowe konto i to wstawić bo na wczesniejsze dostałem bana;/ jesli nie moge juz korzystac tego forum to trudno, cze

By Gosia ?!,

Niestety, multikonto to multikonto.

Czasami admin nie ma szczęścia, gdy podpatruje danego gracza. Albo gra słabo i pada, albo ma wyłączonego czitka. A to, że nie powiedziałeś o kogo chodzi, to tym gorzej dla Ciebie. :> 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

• Create New...