Jump to content
VII edycja - Miss & Mister Katujemy.eu ×
BeFFu

Podanko BeFFu

Recommended Posts

- Nick, na którym grasz : BeFFu
- Link do Twojego GT (gametracker) : https://www.gametracker.com/player/BeFFu/145.239.20.86:27125/
- Znajomość AMX (1/10) : 7
- Ile masz lat : 18
- Steam ID STEAM_0:1:460398808

- Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer: W tygodniu myślę, że z 3/4 godzinki dziennie a na weekend to zależnie od tego czy jakieś plany są czy też ich nie ma
- Czy byłeś kiedyś karany na Katujemy.eu? : Jedynie ban za txt był z tego co pamiętam
- Akceptujesz obowiązkową składkę? (11.07 zł) : Oczywiście
- Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? (minimum 3 zdania) : Hmm... bywam często na serwerze gdy nie ma dostępnego admina i wtedy gracze na za dużo sobie troszeczkę pozwalają - a to nie robią celów a to się wyzywają. Nie ma ich kto wtedy ogarnąć, a dodatkowa para rąk do pomocy myślę, że by się przydała (szczególnie od osoby która wie co i jak :D). Miałem jakiś rok temu admina na tym właśnie serwerze, problemów ze mną nie było. Z powodu braku czasu spowodowanym natłokiem spraw prywatnych byłem zmuszony odstąpić posady administratora lecz postanowiłem wrócić. Jestem bezkonfliktowym graczem i chętnie pomagam innym jeżeli jest taka potrzeba. Z miłą chęcią dołożyłbym swoją cegiełke do rozwoju serwera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak, często go widzę na serwerze. Kulturalny gracz, co wskazuje gt. Doświadczenie już posiada. Wiek jak najbardziej na plus, sam jestem zdania, że admin powinien mieć 18+ lat, nie tak jak w reg. 16+ ;) Pozdrawiam.

 

@ IMeanWłaśnie szukałem przed wrzuceniem posta kto może się tutaj wypowiadać, co i jak.. ale nie znalazłem. Zmienione. :default_ph34r:

 

 

 

  • I love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.