Skocz do zawartości

 Odrzucone Mulu - Podanie na admina

Polecane posty

1. Nick z Serwera - Muluツ❤✈

2. Imię - Łukasz

3. Wiek - W tym roku 17
4. Steam ID - STEAM_0:0:132020916
5. Czas spędzony na Serwerze - https://www.gametracker.com/player/Muluツ❤✈/147.135.199.68:27015/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO - Miałem wielokrotnie administratora. Mam ogromne doświadczenie związane z grą, potrafię długo i starannie obserwować "Pana Podejrzanego" by skutecznie ocenić czy jest on "czysty", a w razie czego szybko zareagować komendą ;)
7. Znajomość obsługi admina (x/10): (8/10)
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie - Aktualnie pracuję w domu i mógłbym pilnować stanu serwera, jak i na nim grać w dosyć nietypowych porach, gdzie nie ma żadnego administratora. Oczywiście w porach gdzie jest tłok na serwerze, także bym grał. Znajomość admina mam w małym paluszku, duże doświadczenie z grą, napisałem to w pkt. 6.

Kilka słów o mnie? Lubię poznawać ludzi i uczyć się od nich, poznawać nowe rzeczy oraz próbować wszystkiego co się da, dalekie podróże w tropiki... Przymiotnik, który mnie opisuje? Spokój. Hobby? Motoryzacja, wędkarstwo, angielski, a z gier Clash Royale oraz CS:GO.  
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: - 10h-20h w tygodniu
10. Posiadasz mikrofon?: TAK
11. Akceptacja Regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin admina | regulamin serwera i zastrzegam, że będę go przestrzegał!
12. Linki do poprzednich podań -

Były jeszcze 2 lub 3 na Only Mirage, lecz nie mogę odnaleźć - było to z dwa/trzy lata temu.
13. Kontakt - Steam https://steamcommunity.com/id/Mulusik, Forum, Telegram: @MulusikPL, Twitter: @MulusikPL, Keybase: mulusikpl / mulugzg
14. Konto Prime - Tak

15. Blokada VAC - Nie, nigdy nie posiadałem blokady VAC'a

 

Myślę, że to tyle! Na jakiekolwiek pytania odpowiem z prędkością światła ;d Pozdrawiam!

 

@ cloud`cały czas staram się zgłaszać/pisać, jeśli jest cheat

co do godzin to spokojnie tyle będę robił, pokażę to 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ "doświadczenie"

+ podanie

+/- wiek, ale nie biorę tego pod uwagę. Sam jestem w twoim wieku i pełnię funkcję admina już pół roku, chociaż wciąż to nie jest do końca spełnione wymaganie.

- GT... Ja nie wiem czemu składasz podanie na serwer, na którym grałeś 2 dni w ostatnim czasie i przez te 2 dni wbiłeś ledwo 2h, a w twojej wypowiedzi twierdzisz, że możesz spędzić na serwerze nawet 10-20h tygodniowo.. chciałbym to zobaczyć.

 

Przykro mi, ale jak dla mnie GT cię całkowicie skreśla. Mimo tego, że bardzo chciałbym zobaczyć jak sobie radzisz to wciąż jestem na nie. Postaraj się może, co? Jak dla mnie podanie po latach nie wystarczy. Pokaż, że zasługujesz na stanowisko admina OM #1, staraj się czasem odzywać na serwerze, zgłaszać coś na u@ i wbij dobre godziny, wtedy będę na tak. Mimo wszystko życzę powodzenia, może się uda.

 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6983caeb39ae04488d8e2f0843959b22_katujem

Podanie zostało odrzucone

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Utwórz nowe...