Jump to content

 Odrzucone Prosze o Ub

Recommended Posts

Twój nick:xdominiq1337

Nick admina banującego:LadyAnna

Data/Mapa:19/11/2019 overpass

SteamID:STEAM_1:0:521458622

Serwer (mod):     5maps                          

Opis sytuacji:dostalem bana za powod aimbot. Po prostu zrobilem sobie rozdzialke 4:3 a zawsze gralem na 16:10 i na 4:3 lepiej mi sie gra nie gram na czitach poniewaz chcem sobie kupic nowa operacje.Prosze o ub

Wycinek z konsoli:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź Katujemy.eu aby poznać szczegóły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc tak:

2:12 - celujesz w prawą stronę w WC, po chwili wybiega CT z lewej strony, Twój celownik znajduje się bardzo daleko od jego modelu, strzelasz pierwszą pestką w głowę, w ogóle nie wcelowany w niego (oczywiście będąc w biegu), dopiero później przesuwasz celownik w jego kierunku.

2:38 - celujesz w podłogę, oddajesz strzał, leci głowa (co również miało miejsce w ruchu), dopiero po strzale przesuwasz celownik w kierunku postaci.

4:09 celujesz w ścianę za którą jest przeciwnik (łazienki) po czym oddajesz strzał jedną pestką w ścianę, gdzie ściąga Ci celownik w dół bardzo płynnym ruchem.

6:45, kolejny headshot, gdzie nie celujesz w model postaci, a pestka oczywiście leci do celu (w głowę).

12:35 ta sama sytuacja która miała miejsce w 4:09, z tym że tutaj nie mieliśmy modelu postaci za ścianą, ale bardzo płynny ruch celownika w prawo z "randomowym" oddaniem strzału, podobnie było w 00:52 na rozgrzewce, lecz tej akcji nie wymieniam, bo to rozgrzewka. Pozycja celownika; to już mówi samo za siebie.

 

Jak dla mnie, to ewdientny Silent aimbot i nie mamy tutaj o czym dyskutować.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...