Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Polecane posty

Twój nick: kubek

Nick admina banującego: NeQ

Data/Mapa: Nie pamiętam dokładnej daty bo 3 dni temu wróciłem z Hiszpanii i od razu po powrocie zabrałem się za podanie.  Mapa: mirage

SteamID: # 727 6 "kubek" STEAM_1:0:437313078 00:13 37 0 active 80000

Serwer (mod):   mirage#2                      

Opis sytuacji: Z jakieś 2 mies temu (dokładnej daty nie pamiętam) grałem sobie na serwerze i się trochę wkurzyłem i coś napisałem na czacie. Pamiętam , że był to wulgaryzm , wiem że źle się zachowałem. Proszę o ub bo macie fajne serwer, fajnie się na nich gra , miła atmosfera , a ja się już ogarne i już nie bd pisał takich rzeczy ;D

Wycinek z konsoli:

Napisano (edytowany)

Przez 2 miesiące byłeś w Hiszpanii, to jestem w stanie pojąć. Ale co, w tej Hiszpanii jeszcze Internetu nie wynaleźli? Telefonów nie mają? Dziwne, ja wczoraj wróciłem z Honolulu i tam Internety mają.

Na prośbę o unbana masz 48H.

@ NeQ.daj głos w tej śmiesznej sprawie.

Edytowano przez clixxu. (zobacz historię edycji)
  • Uwielbiam 1
By Karcok,

Odwołanie napisane w późniejszym terminie będzie automatycznie odrzucane. Wyjątek stanowi, gdy osoba zbanowana usprawiedliwi swoją zwłokę. Otwórz ponownie temat i daj się wypowiedzieć Właścicielowi, czy mu da kolejną szanse.

By clixxu.,

Po powodzie bana wiedziałem że nie ma o czym gadać. Poza tym te usprawiedliwienia są coraz bardziej śmieszne, niedługo ktoś napisze, że był 2 tyg w kosmosie i nie miał jak odwołania napisać.

Nie mam zamiaru poraz kolejny "bawić się" z dziećmi, które nie mają mutacji i są spokojne, gdy są admini, a w momencie gdy ich nie ma zaczyna się wyzywanie graczy i nadużywanie mikrofonu. 

Jeśli chodzi o kolejne szanse, to Ty je już dostawałeś. Dotyczy to zarówno Mirage #2 jak i 5 MAPS. 

Brak UB. 

@ Karcokzamknij. 

• Uwielbiam 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odwołanieodrzucone.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

• Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...