Jump to content
VII edycja - Miss & Mister Katujemy.eu ×
sebuś3333

Ban za wejście i wyjście !! Skarga na Admina

Recommended Posts

Witam admin (Putuś) zachował się bardzo niestandardowo do gracza . Rozumie szybkie wyjście i wejście na serwer , zasługuje człowiek na bana w czym dostałem 2 razy w głowę od graczy podczas gry . Nie podoba mi się jego zachowanie . Sprawdzałem tylko ping, czy mogę zagrać na serwerze. Niech poda demo powodu bana i straciłem 30 min przez niego. Mógł dać najmniejszą karę. Nie pozdrawiam tego ziomka. Myślę , że jakieś konsekwencje będą , bo na admina trzeba trochę logiki .  Raz już składałem , zostało usunięte w temacie  "odwołanie od bana "  .  Kazali użyć WZORU , nie wiem gdzie to szukać . Temat   ląduję do skarg .  I skarga na Admina obowiązkowa , bo jak ma traktować graczy za wyjście i wejście do gry  banami . To nie wiadomo , co będzie za 2 dni , może na tydzień ban :D Temat będzie dla was do zamknięcia , bo nie w tej rubryce to chociaż podajcie linka do odpowiedniej strony  na skargę . 

75210635_575466592995022_7058741788487450624_n.jpg

Sytuacja, początek rundy, dostajesz ode mnie z AWP, po czym robisz reconnect i grasz dalej. Nie dawałbym bana bez powodu

Punkt regulaminu:

21. Częste reconnecty na serwer (np. po zginięciu) [Kick/Ban 5min/Ban 30min - 1h /Ban 2h]

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

kosz.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.