Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Sanova

Odrzucone Odwołanie od bana

Polecane posty

Twój nick: Sanova

Nick admina banującego: Meow

Data/Mapa: 2019-11-13 01:01:44

SteamID: https://steamcommunity.com/id/SanovaGG/

Serwer (mod): Arena 1 vs 1                              

Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, oczywiście nie byłem przyjaźnie nastawiony. Później grałem normalnie, wiedziałem że Meow mnie sprawdza poszedł na specta, trzeba mieć mniej niż 10 iq żeby tego nie zauważyć. W sumie to założyłem tutaj tylko konto po to żeby admin Meow jakoś wyjaśnił sytuacje, w jaki sposób niby cheatuje. Prosiłbym o demko sytuacji. Bo według mnie to jest chore bezpodstawne banowanie i za takie coś admin powinien dostać ostrzeżenie. Dodam, że u konkurencji jestem obecnie top1 na serwerze i admini nie raz mnie już sprawdzali, jak widać do tej pory nie mam u nich bana ;)

Wycinek z konsoli: Nie mam, zaśmiałem się pod nosem i wyszedłem z gry i od razu na forum ;)

• Dzięki 1
  • Haha 1
By clixxu.,

SteamID to nie link do profilu steam....

"wiedziałem że Meow mnie sprawdza poszedł na specta, trzeba mieć mniej niż 10 iq żeby tego nie zauważyć."

Tym tekstem uświadczyłeś mnie w przekonaniu, że lecisz na jakimś legicie... Dlaczego  ? Wiedzieć nie mogłeś, że sprawdzałem akurat Ciebie. To że wyświetliło Ci się w konsoli, że jestem na serwerze, ale jednak nie gram, nie mogło Ci to dać do informacji, że sprawdzam akurat Ciebie kolego. 

Druga kwestia, jaki normalny gracz sprawdza status w konsoli na arenkach podczas gry for fun. Obawiałeś się czegoś ? 

Demko będzie rozpisane w dniu jutrzejszym. Na rozpisanie mam 24h.

Ps. Konkurencja to konkurencja, i to co tam się dzieje nas nie interesuje. Interesuje nas to co jest tutaj na Katujemy.

Pierwsze primo. Czekaj na rozpisanie demka a się nie wypowiadaj. 

Po drugie primo inny kolega w tym samym czasie twierdzi, że też był najlepszy

Po trzecie primo nie obrażaj mnie 

Pozdrawiam

@edit

Rozpiska poniżej

0:48 - 0:51 - zjadz celownika na główkę po wciśnieciu strzału  (1/2)
2:03 - kolejny idealny przejazd celownika w światło modelu i prosta pestka 
3:00 - ta sama sytuacja, zbyt pewne ruchy ręką jak na granie bez słuchu
3:40 - ? może przypadek
4:15 - Znów zjazd celownika po strzale. aim ?
4:35 - celownik latał góra i dół w światło głowy aż w końcu traf 
4:50 - centralne wychylenie na model i pewna pestka obok głowy a jednak w głowę . aimloczek
5:08 - wychylenie po raz kolejny w model, nie tak jak poprzedniio na wprost
5:20 - pewne strzały z uspa / 1 przez ścianę oraz oczywiście pewny kill. 
6:02 - nie wiem jak to skomentować, znów po oddaniu strzały przeskok celownika na głowę
6:15 - bardzo pewne strzały z uspa, jak na 800 h konto, drugi shroud
6:30 - tutaj szczerze oglądać musiałem drugi raz czy faktycznie coś widać ale reakcja jak na tak mały fragment głowy potężna 
6:45 - pewne wychylenie z ssg od razu na głowe przeciwnika i pewny headshoot
7:00 - kolejny piękny strzał ze scouta i przeskok celownika po oddaniu strzalu oraz pewny heatshoot
7:20 - bardzo pewne pestki 
7:45 - zawsze wiesz gdzie wychylić dobrze na wychodzącego wroga, nie patrzysz wtedy innych miejsc jak dotychczas, tylko tak gdzie ma wyjść wróg
8:00 - coż to za strzał z usp ???
8:35 - znów zbyt pewnie +
9:10 - wystrzal i przeskok na głowę, pewny hedzik
9:55 - bardzo pewnie, bez oporu
10:05 - przeskok celownika ? 
10:46 - przeskok celownika
10:52 - dobry trigger

Ps. byczku steamid to nie twój link do profilu steam, ale raczej powinieneś to wiedzieć grając jak Bóg

Zatem coś tu nie gra bo Twoja gra nie łączy się z podstawowymi informacjami o grze

Pewności siebie w cholerkę i ciut ciut, strzały jak shroud ( pewnie by Ci jeszcze pozazdrościł ). Strzelasz jak faceit 10lv i koleś z 5k na steam ale ani nie ma faceit'a ani nie ma 5k tylko 800 godzin. Według mnie zbyt wiele zjazdów celownikiem na główkę i niejasnych strzałów.

Dodatkowo jak sam kolega stwierdził, że przez 4 lata nie miał tej gry i w nią nie grał dlatego ani nie ma faceita, ani godzin.  A strzela co najmniej jak Bóg

Dodać można, że dwójka zbanowanych wczoraj graczy  z tej samej mapy dziwnym trafem razem zjawiła się na innej arenie konkurencji. Przypadek ? nie sądze

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 

Wymasterowales grę a nie wiesz co to sid?? Coś tu nie gra 

Edit@ . Chłopie, narzekasz na wszystko tutaj. Na ludzi, na adminów, na serwery, na forum, mówisz że nie będziesz polecał nikomu naszej sieci, więc co tu tak naprawdę szukasz.

:cat2:

• Haha 1
  • Uwielbiam 1

Po pierwsze, na serwerze było może z 10 graczy, byłem najlepszy, najwięcej mvp. To nie jest ciężko się domyśleć, że sprawdzasz akurat mnie, to że umiem posługiwać się komendą status, idzie tylko na mój plus.

Po drugie, niczego się nie obawiam, tylko chciałem poczuć tą dziką satysfakcję jak ktoś mnie sprawdza i jednak stwierdza, że jednak bana nie dostane bo coś tam umiem grać.

Po trzecie, czekam z niecierpliwością na te demko.

PS: Jak się nie umie sprawdzać, to zostawia się to komuś innemu, kto zrobi to lepiej, bez późniejszych spin na forum :) 

@EDIT

Gościu, w którym miejscu Cię obrażam? Co takiego napisałem, że osobiście Cię to dotknęło?

To niech twierdzi, staty mówią same za siebie.

By Karcok,

Nie wypowiadaj się w tym temacie, czekaj cierpliwie na rozpiskę demka i werdykt UBT #Pisemne

Reasumując, nie - nie przyznaje się do cheatów. Wcześniej grałem bardzo dużo, mogę sądzić że wymasterowałem tę grę. Nie wiem czy wiesz, ale jedni ludzie uczą się szybciej od drugich, potrafią nauczać się bardziej wydajniej. Nie trzeba mieć 5k godzin w cs, dla mnie to jest nabijanie godzin na siłę i zostawianie komputera w menu, tylko po to aby godziny się nabijały.

To co napisałeś to moim zdaniem, szukanie cheatów na siłę. Wyszukujesz się w każdym killu cheatów, jest to dla mnie stek bzdur. Tak jak mówię byłem już nie raz sprawdzany i tylko u was zdarzyła mi się taka nie przyjemna sytuacja. Co idzie w skutkach nie będę polecał nigdzie waszej sieci serwerów.

Prosiłbym też o sprawdzenie przez innych Adminów  tego demka i jego weryfikacji. - głównie kogoś kto ma neutralne stosunki do Admina Meow. Wykluczył bym tutaj adminów którzy "są kolegami" i lajkują sobie każdy post, w tym przypadku "Pyriusz Black" i "-W-P-".

PS: Tego drugiego gracza spotkałem u was na serwerze pierwszy raz w życiu a tu już teoria spiskowa.

Tak jak mówię szukanie u kogoś błędu na siłę i nie potrafienie do przyznania się do błędu ;)

PS2: Jak ja bym miał tak doszukiwać się Twojego błędu, napisałeś rozpiskę po 24h (8 minut spóźnienia) - co skutkuje unbanem, tak jak jest napisane w regulaminie.

@Edit

Co to za forum gdzie po 24h nie można dodawać kolejnego posta i trakować jako bump.

By IMean,

+1 warnik za spam

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

odwołanieodrzucone.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

• Uwielbiam 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...