Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

El Clasico 2014

cLiNiC
 Share

Recommended Posts

Witam, jako pierwszy chciałem napisać coś w tym temacie.Już w sobote pierwsze w tym sezonie starcie Realu i Barcelony.Chciałem spytać komu kibicujecie, a może macie jakieś typy wyniku na ten mecz?

Ze swojej strony chciałem napisać, że jestem kibicem REALU i mam nadzieję na zwycięstwo, co do wyniku może tak 3:1 ;)

Komentujcie ;)

Sukcesy, dominacja Barcelony w poprzednich latach odbija się czkawką. Choć to może efekt upływu czasu, starzenia się zawodników, którzy odgrywali najistotniejszy role. Ja osobiście twierdzę, że Barcelona stawiając na Trenerów grup młodzieżowy traci dużo ze swojej jakości. Potrzeba im Trenera z krwi i kości (vide. Ancelotti).

Natomiast nie martwią mnie problemy katalończyków, gdyż ten klub jest mi kompletnie obojętny. Królewscy są na fali, Ancelotti to geniusz taktyczny i ma poparcie wśród wszystkich zawodników. Nie ma podziału na grupy w szatni, jest chemistry. I przede wszystkim ma do dyspozycji najlepszego piłkarza na świecie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.