Jump to content
Real Photos 2023 ×
Kakao

Cześć i powodzonka.

Recommended Posts

Niestety jestem zmuszony odejść z sieci z 2 powodów.

1. Ten przede wszystkim nie mam gdzie grać, chciałbym zagrać na dobrym bf2 , niestety na tym plagą stali się kamperzy na kosie, admini banowac powinni za takie cos ... Wymagania na odznaki powinny byc wieksze, duzo wieksze, wtedy najlepsze odznaki mieli by tylko nieliczni i nie byloby takiej plagi kamperow, gracz z najlepsza odznaka shotguna powinien być bardziej widoczny, bo tak jak jest to przesada ,kolejna sprawa za dużo hp 160 to przesada, max 130-140, mógłbym ta jeszcze dlugo wymieniać, po prostu nie leży mi serwer i szukam takiego który mniej wiecej tak bedzie wygladal. Ew. Jakieś Ffa lub tp ale zostaly wycofane z sieci wiec nie widze miejsca dla siebie.

2. Drugą sprawą ale tą mniej ważną jest dzieciństwo i bezkarność Playa, wszyscy wiedzą jakie plebiscyty ostatnio odwala, niestety jest bezkarny, nikt mu nic z tym nie robi i jego dziecinada pozwala mu wierzyć ze to jest słuszne zachowanie, i nie pisz że tylko mi to nie odpowiada bo sporo osob odchodzi razem ze mną, tak jak ci tłumaczyłem ale nie rozumiałeś "takim zachowaniem nie utrzymasz graczy"

 

Czasem wpadne na bf2 ale tylko czasem by spotkac znajomych. Także powodzonka wszystkim a tobie play Wiecej ogaru ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Deserved

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Koniec.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.