Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
RecCak

Nowe zabawy

Recommended Posts

Witam.

W tym temacie chce zaproponować kilka nowych zabaw oraz.pewnie każdemu zależy by serwer był najlepszy,dlatego proponuje dodanie kilku dodatków.

ZABAWY:

Granat Day

Więzniowie mają 20 sekund na przyszykowanie się. Po upłynięciu czasu każdy z nich dostaje 40 granatów , którymi muszą się wyeliminować.Ostatni więzień ma życzenie.

 

Znajdz butelkę

Ct ma 30 sekund na schowanie butelki , po czym więzniowie muszą ją odszukać.

Gracz który znajdze ją jako pierwszy dostaje życzenie , cała reszta ginie.

USP day

Zabawa ta jest podobna do pojedynku na USP,tylko że odbywa się to pomiędzy wszystkimi wiezniami.Ostatni wiezien ma zyczenie.

Berek

Po uruchomieniu tej zabawy automatycznie zostaje wybrany więzień,który ma 15 sekund na oddanie berka.Jeżeli tego nie zrobi zostaje zabity.Ostatni żywy więzień ma życzenie.

Link to comment
Share on other sites

Jedyna zabawa, która jest warta dodania to Granat Day. Drogi RecCak'u zabaw pt. Berek jest już dodana :) + Ta zabawa jest zbugowana bo kiedy zostaje 4-6 więźniów to potem berka nie ma. :/

 

Chciałbym też zaproponować dodanie takiej zabawy jak Fire Day- więźniowie dostają miotecze ognia i się napażają :D ostatni więzień ma życzenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.