Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Szelkoffa

Przyjęte Podanie na administratorkę Szelkoffa;)

Polecane posty

Nick z serwera: Szelkoffa;)

Imię: Wiktoria

Steam ID: STEAM_0:1:96039589

Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://cache.gametracker.com/player/Szelkoffa%3B)/147.135.199.68:27015/

Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłam współwłaścicielką na jednym serwerze. Trzy razy administratorem z czego dwa razy na katujemy.

Znajomość obsługi admina ( x/10 ): Na tą chwilę 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imię Wiktoria i posiadam osiemnaście wiosen. Uczęszczam do trzeciej klasy technikum o profilu informatycznym co można z tego wywnioskować, że interesuję się rzeczami związanymi z komputerkiem. W wolnym czasie lubię popykać sobie w jakieś gierki na komputerze jak i spędzać czas ze znajomymi. Przechodząc, do mojego charakteru to jestem osobą, która posiada bardzo ciężki charakter. Większość ludzi ma mnie za osobę zabawną, chociaż niektórych moich żartów nie da się zrozumieć. Na co dzień bywam osobą miłą, przyjazną, pomocną, ale łatwo zajść mi za skórę. Jestem konfliktowa, więc jeśli ktoś będzie za bardzo mi wchodził "na głowę" to moje przyjazne nastawienie się skończy. Bardzo nie lubię fałszywych osób, które za plecami mówią coś na mój temat. Wolę jednak usłyszeć to osobiście niż mam się dowiadywać od osób trzeci no bo niestety wszystko dochodzi do mojej osoby. Jestem straszną estetką, jest to aż denerwujące, że nawet każdy szczegół w głupiej grze musi być idealnie dopasowany do moich oczu. Podsumowując podanie "Karcok mi kazał już nie pisać takich książek XD" wytłumaczę, dlaczego powinnam zostać administratorką serwera Only Mirage. Jestem strasznie pomocna i rozgadana (chociaż nie zawsze jestem rozmowna z powodu znajdujących się ludzi na serwerze). Jestem znana na serwerze i potrafię się dogadać ze społecznością. Jestem na katujemy od ponad półtora roku, więc mój staż nie jest aż taki zły. Mam doświadczenie jako administrator (chociaż miałam troszkę przerwy więc muszę sobie dużo poprzypominać).

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu od 1h do ∞. W weekendy od 3h do ∞. 

Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak.

Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak.

Linki do poprzednich podań: 

Kontakt: Steam/Prywatna wiadomość forum.

Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie

• Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Uwielbiam 3

+była administratorka

+wiek

+sm 

Nadaje się, bierzta ino roz. Na tak ;)

• Uwielbiam 1

Jestem na tak.

+ wiek

+ doświadczenie

+ fajna wypowiedź, oryginalne podanie (nie wygląda, jak wszystkie inne.. jak dla mnie to +, bo Ci zależy)

+ dużo Cię ostatnio widać na serwerze

Życzę powodzenia!

• Uwielbiam 1

w końcu będzie jakaś dziewczyna wśród administracji

+GT

+Doświadczenie

+wiek 

+podanie

• Haha 2
  • Uwielbiam 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieprzyjete.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

• Like 2
  • Haha 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...