Jump to content

 Przyjęte Podanie na administratorkę Szelkoffa;)

Recommended Posts

Nick z serwera: Szelkoffa;)

Imię: Wiktoria

Wiek: 18

Steam ID: STEAM_0:1:96039589

Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://cache.gametracker.com/player/Szelkoffa%3B)/147.135.199.68:27015/

Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: Byłam współwłaścicielką na jednym serwerze. Trzy razy administratorem z czego dwa razy na katujemy.

Znajomość obsługi admina ( x/10 ): Na tą chwilę 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imię Wiktoria i posiadam osiemnaście wiosen. Uczęszczam do trzeciej klasy technikum o profilu informatycznym co można z tego wywnioskować, że interesuję się rzeczami związanymi z komputerkiem. W wolnym czasie lubię popykać sobie w jakieś gierki na komputerze jak i spędzać czas ze znajomymi. Przechodząc, do mojego charakteru to jestem osobą, która posiada bardzo ciężki charakter. Większość ludzi ma mnie za osobę zabawną, chociaż niektórych moich żartów nie da się zrozumieć. Na co dzień bywam osobą miłą, przyjazną, pomocną, ale łatwo zajść mi za skórę. Jestem konfliktowa, więc jeśli ktoś będzie za bardzo mi wchodził "na głowę" to moje przyjazne nastawienie się skończy. Bardzo nie lubię fałszywych osób, które za plecami mówią coś na mój temat. Wolę jednak usłyszeć to osobiście niż mam się dowiadywać od osób trzeci no bo niestety wszystko dochodzi do mojej osoby. Jestem straszną estetką, jest to aż denerwujące, że nawet każdy szczegół w głupiej grze musi być idealnie dopasowany do moich oczu. Podsumowując podanie "Karcok mi kazał już nie pisać takich książek XD" wytłumaczę, dlaczego powinnam zostać administratorką serwera Only Mirage. Jestem strasznie pomocna i rozgadana (chociaż nie zawsze jestem rozmowna z powodu znajdujących się ludzi na serwerze). Jestem znana na serwerze i potrafię się dogadać ze społecznością. Jestem na katujemy od ponad półtora roku, więc mój staż nie jest aż taki zły. Mam doświadczenie jako administrator (chociaż miałam troszkę przerwy więc muszę sobie dużo poprzypominać).

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu od 1h do ∞. W weekendy od 3h do ∞. 

Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] Tak.

Akceptacja regulaminu admina/serwera: Tak.

Linki do poprzednich podań: 

 

 

Kontakt: Steam/Prywatna wiadomość forum.

Konto Prime?: [ TAK / NIE ] Tak

Blokada VAC?: [ TAK / NIE ] Nie

  • Like 2
  • Haha 1
  • wow 1
  • Uwielbiam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
  • Create New...