Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
venomk1ng

Cele

Polecane posty

Taka sytuacja sprzed paru chwili, zostaje po stronie terro 1v5/6, paka po drugiej stronie mapy i kończący się czas (zostało jakoś 15sekund do zakończenia rundy) po czym dostaje kicka. Dwie/trzy rundy później ct zostaje 1v3 i save'uje broń po czym nie ma żadnego upomnienia/kicka, po prostu niczego, więc napisałem o celach i w tym momencie admin mi odpisuje ze miał 10hp i nadzwyczajnie save'uje na następną rundę. Ktoś może mi wyjaśnić jak to jest w końcu z tymi celami? Może dostanę tu odpowiedź od tego admina co był wtedy na serwerze nick to jakiś bolc czy jakoś tak. Jak to jest, bo w regulaminie napisane jest tylko "cele", czyli wychodzi na to, że admin może to sobie interpretować jak chce?

@ bolltxrdByć może tak było, nie jestem w stanie powiedzieć w 100% co dokładnie robiłem w danym czasie bo nie mogę odpalić demka, "missing map maps/de_mirage.bsp", a resztę demek jestem w stanie normalnie odpalić, ale mniej więcej było tak jak @ bolltxrdpisze. Co nie zmienia faktu, że dostałem kicka w sytuacji 1v5/6 czy coś takiego. Ale bardziej rozchodzi mi się o to, że gościu który był w sytuacji 1v3 w którejś z następnych rund nie dostał kicka, no bo jak to jest, że ja dostaje kicka 1v5 a gościu, który ma łatwiej wyciągnać rundę ze względu na mniejszą ilość przeciwników nie dostaje nawet upomnienia. 

OK, czyli gościu nie zasłużył na kicka bo miał 10 hp i byl w sytuacji 1v3 jak bomba była podłożona? Mógł chociaż spróbować odbić bo np. mógł wejść w timing albo dana pozycja nie byłaby kryta. A ja zasłużyłem bo postanowiłem nie wchodzić na tv jak wiedziałem, że jest was tam 5 i byliście we mnie wcelowani. Umówmy się ja nie miałem szansy na ugranie tego, chyba że odpaliłbym jakiegoś aim'a, ale nawet próbowałem coś zrobić, jakbym miał wyjebongo to siedziałbym dalej  w pałacu, nawet nie rotował i miał wszystko gdzieś i wtedy kick byłby zasłużony, ale w takiej sytuacji? Proszę Cie, chodzi o to, że jako admin masz każdego traktować na równi a nie. Albo stosujesz się do regulaminu albo nie. Proste czy nie?

@ bolltxrdA, czyli kicka dostałem bo ktoś ci tak powiedział? Już się nie pogrążaj. Ktoś ci napisze, że ktoś ma wh to od razu zbanujesz bez wchodzenia na specta?

@ EfiksDzięki za rade, od teraz wszędzie będę się starać edytować posty, niżeli dodawać nowe. Trochę mylący jest dla mnie regulamin, gdyż ewidentnie jest tam napisane:

"Nie wypowiadaj się we własnych podaniach, jeżeli jest już taka potrzeba użyj opcji edytowania tematu i pod wzorem oznacz osobę, które masz coś do przekazania. Osoby oznaczamy w następujący sposób; @nick" 

Co prawda jest on w dziale "Tematy i posty", jednak nie nazwałbym swojego tematu podaniem.

• Wow 1

Ja osobiście w takiej sytuacji nie dałbym ci kicka. Nie wiem kto Cię wyrzucił z servera ale my mamy między sobą ustalone mniej więcej tak, ze jak jest ciężka sytuacja, np 1 lub 2 vs 5,6,7 etc i paka daleko to przecież mapy gracz nie przefrunie xd no ale niektórzy potrafią przesiedziec pół rundy w pałacach, zostają wtedy 1v2 np i nie raczy się ruszyć po pake to wtedy wiadomo kick, bo sytuacja bez problemu pozwalala na to żeby chociaż pobiec po pake. Wszystko zależy od sytuacji i chęci, najczęściej widać od razu czy gracz ma cele gdzieś czy starał się coś zrobił ale niestety sytuacja na to nie pozwalala. Jeżeli było tak jak opisales i dostałeś kicka to pisz skargę bo to trochę przesada już, chyba że ustaliles swoją wersję A było zupełnie inaczej to wtedy inna sytuacja:]

@ venomk1ng- W regulaminie widnieje też coś takiego jak gra zespołowa. W momencie kiedy pała była po drugiej stronie mapy, a ty byłeś sam na 5/6 to chyba nie raczyłeś podejście i zagrać zespołowo z kolegami (Oczywiście mam tutaj na myśli, kiedy był czas). 1vs5 z reguły można już chować bron. Gracz nie ma wtedy obowiązku odbijania bombside. Są wyjątki kiedy np. Gracz jest z bombą i jest sam na np. 4, wtedy oczywiście musi podjąć się próby ugrania tej rundy.

@ bolltxrd Wypowiedź się jak to dokładnie wyglądało.

@ KarcokW takim razie jeżeli macie gotv to poproszę o dostęp, sam nawet żebyście nie musieli szukać podam wam dokładny czas, w którym ta sytuacja miała miejsce, bo sugerujesz tak jakbym sam całą rundę siedział w pałacu i nic nie robił, a wyglądało to trochę inaczej, w skrócie było nas 3 pod A i z 3 pod B z czego w jednej chwili wszyscy z B nagle padli, więc zaczęliśmy rotować z pod A, a jako że oni skrócili mida to zabili teammateów i po refragach zostałem sam z małą ilością czasu na zegarze. Co do twojego argumentu z grą drużynowa to pojawia się ten sam problem co w przypadku celi - mianowicie interpretacja. Podałeś przykład, że powinienem latać za ludźmi i paką, czyli np. jestem terro mam awp z dobrym respem na mida to próbuje wypickować kogoś i dostaje kicka, bo nie podążałem za paka?? Albo jest nas 4, powiedzmy, że jesteśmy w apsach pod B i zostaje 20 sekund, ct rzuca molo, moi przebiegają i załóżmy, że mam mało hp, więc zostaje, żeby nie paść przez molo i dostaje kicka bo nie wybiegłem z nimi? A co do mojej sytuacji, przez którą napisałem w ogóle ten temat to równie dobrze mogliśmy robić fake na A, żeby nasi mogli spokojnie wbić na pusty bombsite pod B. Taka moja sugestia, żeby sprecyzować trochę te dwa punkty regulaminu, bo każdy go może interpretować jak chce.

• Haha 1

https://katujemy.eu/tv/?mirage - tu masz strone z demkami

a nr 2 polecam edytować posty a nie pisać nowe.

@ bolltxrdjeżeli zginął nie powinien dostać kicka

To nie jest podanie, w regulaminie masz ze nie mozesz spamic postami w taki sposob. @ venomk1ng

Od 1:20 stałeś przy tv z awp wcelowny w mida po kilka sekundach postanowiłeś zpikować mida nie trafiłeś i cofnąłeś na rampe i czekałeś jak ktoś zraszuje i jak koledzy z zespołu zaczeli cofać z  A to   poszedłeś z nimi i wtedy my skróciliśmy B i mida to zabiliśmy tych co rotowali  i zostałeś ty z awp na tt spawn zabiłeś jednego i pózniej ktoś cie zabił i ja cie kiknąłem za cele

@ venomk1ng nie dawałem mu kika dlatego że bronił samemu bombsite b i jak nagle podłożyli pake na A a on miał 10 hp i 1 vs 3

+ pieniędzy by nie miał na next rundę wiec postanowiłem go nie kikować .

Tylko że ja nie widziałem co ty robiłeś bo grałem po ct stronie i ktoś powiedział że na tt siedzisz cały czas to cie kiknąłem 

• Like 2

@ bolltxrd OOO MAJ GOD - Edytuj swój post i zaimplementuj tam troszeczkę interpunkcji, bo nie wiem gdzie jest nowe zdanie, a gdzie stare.....

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...