Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
Erwin

[COD MOD]Propozycje i uwagi

Polecane posty

Witam,

Proszę o wszelakie propozycję i uwagi dotyczące COD MOD'a udzielać w tym temacie.

IP SERWERA: 145.239.16.113:27015

• Like 4
  • Haha 3

Klasa Teleporter ma błąd w nazwie - Terepolter chyba, że tak ma być to nic nie gadam.

Z racji, że to cod to proponuję dodanie nietypowych map typu westwood, eldorado.

• Like 4
  • Uwielbiam 2
By  Erwin,

Świetna propozycja i tak też się stanie! :)

Hej dorzucę coś od siebie:

1.Opisałbym klasy i perki na forum w informacjach.

2.Dodałbym klase, która gra tylko pistoletem(proponuje p250) + obrażenia skalują się z inteligencją dla tego pistola.(możliwe, że takie klasy są ale jak sprawdzałem to nie widziałem, chyba że dla vipów).

3.Dodałbym klasę, która ma szansę na odbicie pocisku ileś procent i za odbicie dostaje dodatkowy exp.(tu można coś jeszcze pokombinować)

4.I może jeszcze jakaś klasa, która ma mniejszy rozrzut?(tutaj przyznam, że może taka klasa już jest)

Tak naszło mnie jak sprawdzałem serwer postanowiłem, że coś na szybko zaproponuje,jakbym pokombinował to bym wymyślił więcej rzeczy. Byłem dość długo adminem coda na katujemy, sporo rzeczy wiem. Jakiś nabór będziecie prowadzić? Ogólnie fajnie jak serwer powstanie i będzie aktywność jak za starych lat.

Pozdro ! :)

• Like 2
  • Uwielbiam 1
By  Erwin,

Tak, oczywiście. Dziękuję za propozycję i uwagi.

Witam,

Start serwera 23.08 -> 24.08 18:00- czy będzie ktoś, aby pomóc zapełnić?

Dziś kilka ważnych poprawek :D 

• Like 3
  • Haha 1

To ja wrzucę coś od siebie.

Błędy:
1. Strzelec wyborowy - Z tego co wiem powinien mieć 2 bronie przy sobie (ak-47 oraz M4), a tak właśnie nie jest wypada mu 1 broń na ziemie.
2. Monety - Nie otrzymuje się ich za zabójstwo/podłożenie paki/wybuch/rozbrojenie.

3. Wytrzymałość perku - Niby jest te 999999%, ale po co? Lepiej by było usunąć to bo i tak te punkty wytrzymałości nie spadają. A nawet jeśli jak będą spadać po nawet xx pkt wytrzymałości to się to raczej nie zniszczy. 

4. Zmienić nazwę klasy Terepolter na Teleporter tak jak kolega wyżej napisał. Oraz nie wiem, czy tak powinno być, ale jest opóźnienie przy tepaniu się (Chyba, że jest to zależne w jakiej odległości jesteś od gaśnicy to ok).

Propozycję:
1. Dodać defuse kit`a dla strony ct.

2. Moduł odrzutowy - Zwiększyć odepchnięcie, bo to wygląda jakby ktoś skakał w skoku w dal do tyłu :D.(np. Dać jakiś dystans na początku i dodać, że im więcej inteligencji tym większy dystans).

3. Posegregować perki w menu /perki. Aby to jakoś lepiej wyglądało (szybciej się będzie szukało w menu danego perku).

4. I tu taka wiadoma propozycja (Raczej to będzie dodane, ale wole zgłosić, bo może @ Erwin zapomni -.-) !rank, !top15 oraz jakaś topka graczy z największymi levelami.
5. To raczej propozycja na później jak się serwer rozkręci albo do przemyślenia. Dodać klany, które będą dawały statystyki typu kondycja, hp, wytrzymałość itp.

Tyle ode mnie. Jakbym coś jeszcze znalazł lub wymyślił to napiszę.

23 minuty temu, Tugeza napisał:

To ja wrzucę coś od siebie.

Błędy:
1. Strzelec wyborowy - Z tego co wiem powinien mieć 2 bronie przy sobie (ak-47 oraz M4), a tak właśnie nie jest wypada mu 1 broń na ziemie.
2. Monety - Nie otrzymuje się ich za zabójstwo/podłożenie paki/wybuch/rozbrojenie.

3. Wytrzymałość perku - Niby jest te 999999%, ale po co? Lepiej by było usunąć to bo i tak te punkty wytrzymałości nie spadają. A nawet jeśli jak będą spadać po nawet xx pkt wytrzymałości to się to raczej nie zniszczy. 

4. Zmienić nazwę klasy Terepolter na Teleporter tak jak kolega wyżej napisał. Oraz nie wiem, czy tak powinno być, ale jest opóźnienie przy tepaniu się (Chyba, że jest to zależne w jakiej odległości jesteś od gaśnicy to ok).

Propozycję:
1. Dodać defuse kit`a dla strony ct.

2. Moduł odrzutowy - Zwiększyć odepchnięcie, bo to wygląda jakby ktoś skakał w skoku w dal do tyłu :D.(np. Dać jakiś dystans na początku i dodać, że im więcej inteligencji tym większy dystans).

3. Posegregować perki w menu /perki. Aby to jakoś lepiej wyglądało (szybciej się będzie szukało w menu danego perku).

4. I tu taka wiadoma propozycja (Raczej to będzie dodane, ale wole zgłosić, bo może @ Erwin zapomni -.-) !rank, !top15 oraz jakaś topka graczy z największymi levelami.
5. To raczej propozycja na później jak się serwer rozkręci albo do przemyślenia. Dodać klany, które będą dawały statystyki typu kondycja, hp, wytrzymałość itp.

Tyle ode mnie. Jakbym coś jeszcze znalazł lub wymyślił to napiszę.

Zobaczę co w mojej mocy. 

Monety wydaje mi się, że poprawione. Co do reszty lekka kombinatorka i o ile mi się uda z broniami jest bardziej troszkę skomplikowane. :D 

Klany oraz misje są pisane, czekam aż je otrzymam.. ;p

• Like 1
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować