Jump to content
Real Photos 2023 ×
SoNiC

Skarga

Recommended Posts

Nick oskarżyciela:SoNiC *_^ #


Nick oskarżonego:Nafurany Adan


IP lub SID oskarżonego:STEAM_0:1:35251597


Przebieg sytuacji:Gramy, gdy nagle wszedł na serwer to się ucieszyłem ponieważ z tego co mi wiadomo to adan ma admina, więc zaczołem mu zgłaszać osoby łamiące regulamin na u@ ale adan nic nie robił tylko leciał w najlepsze staty nie sprawdzał [email protected] wchodzili na TXT rzucali He 1/1  na dust_long które jest zabronione i adan nic nie robił nawet po około 3 zgłoszeniach na u@ nadal leciał w najlepsze, na demku niestety zdążyłem nakręcić tylko jak adan leci w najlepsze staty a He 1/1 rzucają po mapie.Myślę że zostanie mu nadane ostrzeżenie lub upomnienie.


Dowody:http://speedy.sh/57h6c/regulamin.dem


Link to comment
Share on other sites

Tak to jest denerwujace nie tylko na tym serwerze jak admini nie wykonują swoich obowiązków - mam range? - to mam obowiązki. A nie tylko - rank, fragi, exp do przodu.

 

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

He klas premium nie sa zabronione na takich mapach . Pisalem Txt ban jak bys nie widzial szkoda ze demka nie ma nastepnym razem nakrec.

 

Ps.Na tym co txt byly a he to 2 inne mapy ;) Wtedy co txt gosc na gale patrzyl to 2 rundy gralem i mapa sie skonczyla :)

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam tak HE nie jest zabronione bo to jest przywilej klasy MegaPremium. Jedyne co jest zabronione to kupowanie HE na 1/1 z HE.

A co do Nafurowanego Adan to tak. Jak dostajesz zgłoszenie na u@ to kończysz rundę i wbijasz na SPC i obserwujesz ( Nie możesz sobie olać zgłoszenia na u@ ), jeżeli nie rozumieją co do nich mówisz wlepiasz bana i koniec. Bo jeżeli masz to gdzieś to no to wiesz co się stanie z twoim adminem.

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.