Jump to content
Serwery Counter-Strike 2 ×
NismO

Reset.

Recommended Posts

Cześć chciałbym zaproponować reset lvl i ranku . Tak, tak wiem że był już taki temat, ale sytuacja na serwerze jest nie najlepsza. Graczy jest coraz mniej czasami gra 8 osób a czasem nawet mniej. Na pewno przyciągnęło by to więcej graczy, ponieważ widzę że jak teraz przychodzi nowy gracz to szybko się zniechęca, dlatego że cały czas deda i nie ma perspektyw na osiągnięcie większego lvl. 

 

 

Wiem że zaraz powiecie że nie jest tak trudno wybić się, ale niektórzy nowi gracze tego nie potrafią , a jeszcze jak trafią kiedy grają same premki praktycznie (mało osób to dlatego) to już całkowicie się odechciewa grać, gdyż gracz deda prawie na hita od skrzata. \

 

Można wtedy było by wykupić od razu reklamę (nie wiem właśnie czy jest czy nie ma ) .Zwiększyło by to o wiele więcej osób. 

 

 

Proszę żeby administracja nie zamykała szybko tego tematu. Chciałbym zobaczyć co o tym myślą inni .  

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Nikt nie osiągnął max. poziomu i w dodatku cod mod 801 nie jest aż tak stary, ale ze względu na reset coda 301 możemy przymknąć oko i zrobić reset na codzie 801. Wszystko odbędzie się w ciągu tygodnia. Wykonamy generalny remont naszych cod modów.

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Propozycja przyjęta

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.