Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Skrzat = Za OP klasa

.:Tomek:.
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym zaproponować zmniejszenie dmg na klasie skrzat , ponieważ jest on za duży. Osoba posiadające skrzata i mająca na niej inteligencje na max'a jest po prostu masakrycznie wysoka ( w ciało bije ok 110 DMG ). + do tego ma jeszcze 2 błyskawice które mające inet na max'a biją po 300-400 DMG. I jescze do tego ma 1/1 ze scouta , ale o to sie już nie czepiam.

Jedynie o co proszę/proponuję  to zmniejszenie DMG na skrzacie bądź usunięcie błyskawic. Ale teraz piszcie co o tym sądzicie.

Coraz więcej osób ma teraz tą klasę , sam doświadczyłem gość miał 300 inty i uderzył we mnie piorunem a potem strzelił 2 razy i zabrał mi 350 hp + do tego miałem 250 Aromora/Wytrzymałości.

Po tą są klasy premium ... Jest to klasa która znacznie lepsza jest od zwykłej i musimy się z tym pogodzić.

No na prawdę trzeba mieć skilla na skrzacie jak on wali hitami po 150 ale skill ^^ .Na początku to na pewno trzeba mieć skilla żeby go wyexpić ,a le gdy się ma już ten 250 lvl to jest easy.

Znowu ten sam temat, ten sam płacz, dylemat. Klasy są odpowiednio zbalansowane, niektórym dogodzą niektórym nie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: `close

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.