Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
drenn

Co nas czeka w sezonie 2019

Polecane posty

  1. Mecze rozstawiające

Po zagraniu pierwszego meczu rankingowego otrzymamy już rangę, jednak będzie to ranga prowizoryczna i widoczna tylko dla nas i ma ona wyznaczać najniższy próg naszych możliwości.
Dopiero po zagraniu 10 meczy otrzymamy rangę właściwą, którą będą już mogli zobaczyć inni gracze w naszym profilu. Co ciekawe od nowego sezonu przez te pierwsze 10 meczy nie będziemy otrzymywali ujemnych punktów  za przegrane mecze rankingowe.


2. Dywizje

Czekają nas duże zmiany w samych dywizjach, ponieważ zdecydowano o dodaniu aż dwóch nowych. Jest to żelazo, które będzie za brązem oraz grand master, które będzie umiejscowione pomiędzy master tier i challengerem. 
Jeśli martwicie się, że z tego powodu trzeba będzie więcej grać by dostać się wyżej to uspokajam, że tak nie będzie. Riot prócz tego podjęło decyzję o zmniejszeniu ilości kręgów w dywizjach do 4, czyli przykładowo, jeśli z silver I awansujemy do golda, to znajdziemy się w gold IV, zamiast gold V.

3. Nowy powrót do bazy

Osoby, które zdobędą rangę challenger otrzymają specjalną animację powrotu
Znalezione obrazy dla zapytania lol division 2019 recall

4. Nowa szata graficzna dla rang


W nowym sezonie nasze obecne odznaki z rangami zostaną zmienione takie oto cuda:
Podobny obraz

Prócz tego na naszym banerze będzie widnieć symbol dywizji, którą zdobyliśmy w poprzednim sezonie.


5. Splity

Od przyszłego roku sezony będą podzielone na kilka części zwane splitami. Za każdą wygraną grę rankingową będziemy otrzymywać punkty, a jeśli zdobędziemy odpowiednią ich ilość to otrzymamy nagrody. Wśród nich znajdą się też ulepszenia wizualne dla naszych pancerzy z dywizjami. Rozpoczęcie nowego splitu będzie te punkty resetować. Ma to na celu bardziej zachęcić do grania gier rankingowych, ponieważ często gracze ograniczają się do wbicia konkretnej dywizji po czym trzymają się jej kurczowo. 
Oczywiście prócz nagród na koniec splitu nadal będziemy otrzymywać główną nagrodę za ukończenie sezonu na poziomie golda i wyższym.
Znalezione obrazy dla zapytania lol 2019
6. Dobieranie przeciwników

Od nowego sezonu będzie obowiązywać nowy system doboru przeciwników, który będzie dobierał dla nas przeciwnika w linii zależnie od tego jak radzimy sobie na konkretnej pozycji. Więc, jeśli cały czas gramy w dżungli, a zostaniemy zmuszeni do gry na innej pozycji jak np. Top, to możemy się spodziewać słabszego przeciwnika, który ma podobne wyniki właśnie na topie. Ma to ponoć zapobiegać niesprawiedliwemu dobieraniu przeciwników.

7. Rangi na każdej pozycji

 
Będziemy mogli mieć aż 5 rang, po jednej na każdą pozycję. Grając niemal zawsze na jednej konkretnej linii, jak na przykład górna, będziemy otrzymywać punkty dla tej konkretnej pozycji i to na niej będzie prawdopodobnie nasza główna ranga.
Co ciekawe ta zasada nie będzie dotyczyć trzech najwyższych dywizji czyli master tier, grand master oraz challenger. Tam wszystkie mecze mają nadal być liczone do jednej puli punktowej, tak jak ma to miejsce w obecnej chwili.

Dodatkowo riot zaplanował dość dziwne zdobywanie puntków gdy trafi nam się tzw autofill, czyli pozycja wymuszona. Najlepiej można to zobrazować na zdjęciu:
Podobny obraz
W tym wypadku chcieliśmy grać na midzie, jednak nasza pozycja zostałą wymuszona na support. Jeśli wygramy taki mecz, to zamiast 20 punktów na midzie, otrzymamy po 6 na dwóch innych pozycjach oraz 10 na pozycji, którą chcieliśmy mieć od początku (czyli mid).
Nie potrafię jednak pojąć co ma na celu taki system punktowania. Według Riot ten system ma sprawić by graczom, którzy otrzymali pozycję wymuszoną ma bardziej zależeć na wygranej, ponieważ podobno często osoba, która dostała autofill nie starała się grać jak najlepiej, a czasem nawet celowo trollowała byle tylko jak najszybciej skończyć taki mecz.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leci plusik ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...