Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# KWIECIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

`Pan Piotruś.

[Zabawa] Jaką jesteś dziś piosenką?

Polecane posty

Witam,

"Chciałbym wprowadzić tą zabawę do Was, którą zapożyczam z pewnego forum, na którym przesiadywałem xx lat temu, a zabawa u nich do tej pory trwa i ma się dobrze. (WoW)
Zabawa polegająca na wklejeniu jednej piosenki dziennie przez użytkownika forum, określającą jego, jego nastrój, jego uczucia danego dnia.
Myślę, że dzięki tej zabawie poznamy wiele ciekawych utworów, które mogą nam przypaść do gustów, urozmaicimy trochę forum muzycznie i przede wszystkim, będziemy się przy tym bawić!"

Zasady zabawy;
a1)Użytkownik może tylko napisać jeden post danego dnia

a2)Każdy użytkownik może wkleić tylko ''JEDEN'' kawałek danego dnia

a3)Użytkownik może wybrać utwór dowolny jego gustom, upodobaniom. Niezależnie od tego czy to Metal, Rock czy Disco w Polu

a4)Użytkownik może dopisywać do swojej piosenki dlaczego akurat "dziś" ta piosenka

a5)Użytkownik może odpowiadać na piosenkę poprzednika poprzez oznaczenie go w swoim poście, w którym następnie wklei swój kawałek (trzymając się zasady a1/a2)

****Każdy kolejny dzień zaczyna się o godz. 00.00 następnego dnia od dnia wrzucenia utworu!

Myślę, że wszystko jest jasno i przejrzyście zrozumiałe, także zaczynamy! xx)))

@Edit; na ostatnim forum, którym zaproponowałem zabawę osiągnęła statystyki; 10 548 wyświetleń + 970 odpowiedzi. Myślę, że i tu się przyjmie pozytywnie! 

W takim razie i ja zacznę piosenką, która dużo w moim życiu znaczy i nie raz mnie podnosiła na duchu, a przede wszystkim pierwsze wersy, które pozwoliły mi zrozumieć co jest najważniejsze w naszym życiu! 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...