Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

[1]. Nietypowe święto.

Awika.
 Share

Recommended Posts

nietypoweswieto3.png.59686c3e53c7bec081ccc2876cf0dd33.png

Dzisiaj, 28 października wypada Światowy Dzień Animacji

Międzynarodowy Dzień Animacji jest świętem, które obchodzone jest na cześć pierwszego publicznego pokazu animacji - "Theatre Optique" autorstwa Emile Reynaud'a.

Wystawy, koncerty, pokazy filmów animowanych i innych animacji to tylko niektóre z opcji jakie oferowane są w ramach obchodów tego święta.

Światowy Dzień Animacji jest największą imprezą, która promuje film animowany na skalę światową!

Ciekawostką jest natomiast fakt, że Międzynarodowy Dzień Animacji obchodzony jest na całym świecie już od 2002 roku, a więc dzisiaj obchodzimy jego  XVI rocznicę.

Wszystko to nie miałoby miejsca, gdyby nie współpraca narodowych grup Międzynarodowego Stowarzyszenia Filmu Animowanego ASIFA International. 

• Like 5
  • I love 2

2 godziny temu, AxaDaksi^_^ napisał:

Teorytycznie w każdy dzień jest jakieś Święto ;3 

tylko kto je obchodzi .. 

Gdybyś czytał moje podanie to byś wiedział, że zamierzam dodawać posty codziennie. Poza tym, tak jak jest napisane w tytule, jest to nietypowe święto, więc nikt nie każe Ci go obchodzić, ale są inni ludzie, którzy je obchodzą.:default_smile:

1 minutę temu, awιĸa napisał:

Gdybyś czytał moje podanie to byś wiedział, że zamierzam dodawać posty codziennie. Poza tym, tak jak jest napisane w tytule, jest to nietypowe święto, więc nikt nie każe Ci go obchodzić, ale są inni ludzie, którzy je obchodzą.:default_smile:

okej okej nie krzycz na mnie ;p 

Przypominam że dziś jest dzień 28 października - Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów 2

XDD

Przed chwilą, AxaDaksi^_^ napisał:

okej okej nie krzycz na mnie ;p 

Przypominam że dziś jest dzień 28 października - Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów 2

XDD

Wiem, że jest taki dzień, ale wybrałam to drugie święto do opisania. Jeżeli chcesz się popisać, zapraszam do złożenia podania na redaktora.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.