Skocz do zawartości

AxaDaksi^_^

Opiekun Serwera

Reputacja

262 NoLife

1 obserwujący

O AxaDaksi^_^

V.I.P
 • Urodziny 26.03.2003

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Niemcy | Meklemburgia-Pomorze Przednie
 • Serwer
  [CSGO] MIRAGE

Kontakt

 • Steam
  AxaDaksi
 • GG
  0

Ostatnio na profilu byli

2040 wyświetleń profilu
 1. Według mnie jest losowanie Vipa i to wystarczy. Ktoś chce Vip'a to niech go sobie kupi :) @ Dudnes
 2. Podanie zostało przyjęte Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Dość ładne oraz zwracające uwagę
 5. Temat został przeniesiony do kosza! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Mam trochę wielki problem, odpadł mi przycisk POWER w telefonie (no i jak odpadł to go od razu zgubiłem) Zamiast przycisku konstruowałem sobie Etui z Ciepłego kleju dodając na miejsce przycisku wykałaczkę i zaklejając cały telefon ciepłym klejem tak żeby wykałaczka się trzymała, tylko dziś mi się to rozwaliło i chciałem przykleić ten kawałek wykałaczki super glue i się okazało że zakleiłem coś tam i w ogóle nie działa :( jedynie co mi zostało do odpalania Telefonu to Odcisk palca ;/ Teraz pytanie : czy znacie jakąś aplikacje która np. po kliknięciu w przycisk na ekranie telefon się wyłącza ? Włączyć mogę skanerem palca ale wyłączyć to już muszę czekać 15 sekund aż sam się wyłączy ;( @ EXTREMAAAAAHuawei p20 lite
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Pograj trochę dłużej oraz zapoznaj się z graczami następnym razem napisz poprawnie podanie. Proponuję napisać podanie za tydzień, będziesz miał większe szanse na akceptacje.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Wow Axa widzę że masz swój serwer. Chyba znów zacznę tam grać 

 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...