Jump to content

AxaDaksi^_^

V.I.P

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Community Reputation

288 NoLife

2 Followers

About AxaDaksi^_^

Użytkownik
 • Birthday 03/26/2003

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Niemcy | Meklemburgia-Pomorze Przednie
 • Serwer
  [CSGO] ONLY AWP
 • Zainteresowania
  Interesuję się kobietami.

Kontakt

 • Snapchat
  mraquantis
 • Steam
  AxaDaksi
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

2,278 profile views
 1. Cześć, Nazywam się Mateusz i w dniu dzisiejszym chciałbym się z wami pożegnać. Powodem mojego odejścia jest brak motywacji do gry. Gra na serwerze na którym jestem opiekunem nie sprawia mi takiej samej frajdy jak kiedyś, nie chce zdradzać co z sobą teraz zrobię bo tak naprawdę sam tego nie wiem. Dziękuje wszystkim za miłe i niemiłe czasy spędzone na sieci. Dziękuje także za możliwość opiekowania się serwerem OnlyAwp.
 2. Temat został przeniesiony do archiwum Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. https://www.epicgames.com/store/pl/product/watch-dogs/home Za darmo do 26.03
 4. Zacząłeś się pruć do innego gracza bo ktoś (możliwe że on) zabił cię z noża a to że to ty zacząłeś a ten drugi niezbyt był zainteresowany żeby prowadzić tą rozmowę dalej, dostałeś właśnie ty Mute na 30minut żebyś ochłonął bo akurat z tej żenującej kłótni mogło wyjść coś gorszego gdybym nie dał tobie tego mute
 5. Halt stop, zeigen sie ihren ausweis, @ Weak.
 6. AxaDaksi^_^

  Propozycja

  Administracja składa się z osób którzy chcą po prostu lub lubią pomagać innym graczom więc nie dziw się jeśli żaden z graczy po prostu nie chce zostać administratorem. Możliwe jest po prostu także to że większość graczy nawet nie wie co to jest forum spotkałem wiele takich graczy i nawet potrafię ich zrozumieć, oni chcą tylko się zrelaksować grając w tą oto grę nic więcej, nie chcą zostawać jakimiś tam administratorami.
 7. Na OnlyAwp też czasem wyskakuje AutoDisconnect ale tylko czasami, cofki pod koniec rundy są zawsze ale nikomu to nie przeszkadza bo to pod koniec rundy więc nikt przez to nie zginie (po zabiciu ostatniego gracza) Błąd z rękawiczkami to w sumie mogę zrozumieć normalne zdarzają się takie błędy w wielu grach (po skończeniu usługi Vip/Svip zostają dane ale najczęściej modele,skiny itp) Co to innych rzeczy VAR i te inne nie zwracałem na to uwagi ale tak czy tak żaden gracz nie skarżył się na żadne lagi :) itp.
 8. Ja bym ci polecił zainwestować w stronkę haszkod kupujesz konto Vip na zawszę i jest git, na owej stronie jest przy okazji dobre zabezpieczenie bo pobierasz przez Skrzynki pocztowe więc żadna kara tobie nie grozi za piractwo, chociaż w Polsce za to nie ścigają, ja korzystam bo u mnie za piractwo ścigają dlatego trzeba bardzo uważać :) Jeśli nie chcesz inwestować w żadne Vipy itp. to Polecam IGG albo SteamUnlocked https://www.haszkod.pl/gry,battlefield_1_digital_deluxe_ed_3_dlc_repack_fitgirl_pc_2016_dubbing_pl,maildownloader,60769.html Tu masz stronkę do BT1 *** Pobierz MailDownloader: http://maildownloader.pl/maildownloader-download/ Zainstaluj oraz kliknij na Znaczek Pobierania w programie >> Wklej ten kod który podałem wyżej w miejsce gdzie należy go wkleić (będzie pisać) wpisz hasło (Hasło to link do strony haszkod < dodaj www. i .pl ) oraz ostatni pkt to to Lokalizacja pobranego pliku (najlepiej stwórz nowy Folder BT1 i wybierz właśnie ten folder) Zacznie tobie się pobierać parę segmentów gry które po pobraniu pojawią się w folderze. Na koniec zaznacz wszystkie pliki Zip/.rar i je wypakuj, po wypakowywaniu będzie plik Setup itp odpal i zacznie się Instalacja :3 Jest też szybszy sposób bez tej instrukcji xD >> Wpisz w google FitGirl Repack << i będziesz miał miliony Pirackich gier do pobrania :0 A tutaj kolejny link do BT1 https://fitgirl-repacks.site/battlefield-1-digital-deluxe-edition-update-3-3-dlc/ Tylko ten bez Polskiego Dubbingu oraz bez 3 dodatkowych DLC
 9. https://katujemy.eu/forum/655-zgłoś-czitera/ Wypełnij wzór jeśli ci się chcę w innym razie jak już to pisz na SB ;) gdyż wątpię szczerze że ten dział służy do takich rzeczy.
 10. Neutral Twój staż tutaj jest trochę mały (-) Nie potrzeba aż tak na gwałt kolejnego członka UBT. (-) Plusem jest to że raczej tobie zależy oraz się starasz lecz tak czy tak, jak pan lassisch napisał wyżej sądzę że niech te miejsce zajmie ktoś dość mocno ogarnięty który zna się na rzeczy oraz wie co i jak. (+/-) W sprawie IPS się nie wypowiem bo sam nie wiem dużo na ten temat. SB (+) Za ortografie raczej także należy się plusik.
 11. 3maj się Panie Karcok, życzę szczęścia na dalszej drodze życia. :/
 12. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...