Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Aplikacja - Redaktor

Skiper
 Share

Recommended Posts

Podanie na redaktora by @ Skiper

Wymagania na Redatkora:

1. Minimum 20 postów. +(385)
2. Minimum 7 dni stażu na forum. +(Ponad 5 miesięcy)
3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie. +(0)
4. Wiek +15 +(16)
5. Bardzo dobra znajomość ortografii. +/- (Tutaj takie 7,5/10)
6. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. +/-(Myślę, że tak)
7. Znajomość regulaminów panujących na forum. +(To musi być na posadzie Moderatora)
8. Poparcie forumowiczów. -?+?
9. Aktywność na forum. +(Bardzo duża)

Wzór do podania:

Imię : Kacper
Staż na forum : Ponad 5 miesięcy
Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : Myślę, że w skali od 0 do 10 to 7,5 popełniam błędy do których mogę się śmiało przyznać :)
Dlaczego ty? Dlaczego ja? No to jedziemy! :) Nie mam za dużego doświadczenia w byciu redaktorem, ale chciałbym spróbować również i tego. Niestety po tym jak @ voıɔe zrezygnowała nie ma już zbytnio ruchu w redakcji więc przyszedłem z pomysłem, żeby pomóc trochę ożywić naszą redakcję, stwierdziłem, że mogę pomóc w redakcji. Mam wiele pomysłów co do rozbudowania działu redakcji, a mogę już śmiało powiedzieć, że ożywi to trochę nasze forum :)

ja to się zastanawiam kto Cię wjebał na [email protected], skoro nawet nie potrafisz dobrze postawić przecinka, skleić zdania na "poziomie" ;v te Twoje nawiasy są irytujące, dobór kolorów też.. dodatkowo, jeżeli dobrze się orientuję, osoba piastująca Twoje stanowisko, nie potrzebuje kolejnego kolorku, żeby cokolwiek zrobić na forum XD 

reasumując, skoro chcesz coś zrobić w kierunku redakcji, po prostu to zrób, nie pierdol się w podania. masz władzę i chęci, wykorzystaj to w tą dobrą stronę, a nie baw się w kolekcjonera kolorów 

• Like 3
  • Thanks 1
  • I love 1

Cytat

@ dełoś

ja to się zastanawiam kto Cię wjebał na [email protected], skoro nawet nie potrafisz dobrze postawić przecinka, skleić zdania na "poziomie"

Na pewno zrobiła to osoba wyżej uprawniona, komentarz trochę nie na miejscu. Rozumiem prawo wolności słowa w wypowiedziach na forum, ale to już lekka przesada, poza tym jaką range ty reprezentujesz i ile na ten temat możesz wiedzieć...

1 godzinę temu, Skiper napisał:

Niestety po tym jak @ voıɔe zrezygnowała nie ma już zbytnio ruchu w redakcji więc przyszedłem z pomysłem, żeby pomóc trochę ożywić naszą redakcję, stwierdziłem, że mogę pomóc w redakcji.

Zapomniałeś napisać, że w redakcji.

Po prostu nie, ogarnij to co masz a redaktora zostaw dla kogoś innego. Pchasz się wszędzie. Takie rzeczy powinno czytać się z przyjemnością, a ja Twoje podanie przeczytałem z ręką na czole bo aż mnie głowa rozbolała.  Jak tak lubisz kolory to tęczę polecam, powinna Cię zadowolić. 

• Haha 2

Nie nie, i jeszcze raz nie.Mając 16 lat pchasz się na wszystkie rangi na tej sieci robisz to dla szpanu przez ziomeczkami czy jak ?. Większość aktualnych u ciebie rang nie ogarniasz :).Na retaku już dawno powinieneś wylecieć za aktywność @ dewey ty też ładnie pilnujesz serwera masz 3 adminów z tobą z czego jeden powinień już dawno dostać degrada nawet nie pomyślisz nad otwarciem szybkiej rekrutacji też totalna wyjebka z twojej strony na retaku... Na arenie opiekun z ciebie żadny kiedyś się starałeś a teraz nic poza tym, że przyjmujesz ludzi i otwierasz co jakiś czas rekrutacje to nic nie robisz totalna wyjebka. Mam takie pytanie kiedy ostatni raz byłeś na arenie ? bo ja już nie pamiętam tej chwili, nie pamiętam też kiedy zainteresowałeś się czy ktoś nie przesadza z ilością dni lub minut bana, czy jakiś admin nie ma problemu, a jeżeli takowy jest zlewasz to zamiast pomóc, przekazać to wyżej to najlepiej mieć wywalone i udawać, że nie przeczytało się tej wiadomości.Wracając do tematu nie pchaj się na wszystkie rangi po to żeby mieć dodatkowy kolorek, lub pokazać ziomeczkom jaki to ja nie jestem zajebisty mając tyle rang na sieci.Skup się na aktualnych rangach bo nawet to cię przerasta...

• Like 1

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

archiwum.png

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.