Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Podanie

Remuvex
 Share

Recommended Posts

1. Nick z Serwera - Remuvex
  2. Imię - Dominik
  3. Wiek - 17
  4. Steam ID - STEAM_1:0:176729409
  5. Czas spędzony na Serwerze - moze troche mniej niz 10h, ale mysle ze to nie bedzie mialo az tak duzego znaczenia
  6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO - posiadam duze doswiadczenie, umiem rozpoznac cheata, mam dosyc duze doswiadczenie
  7. Znajomość obsługi admina (x/10): 7/10
  8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie - posiadam duze doswiadczenie, jestem rozsadny, kulturalny, umiem sie dogadywac, nie jestem chamski, potrafie przyznac sie do bledu, uwazam ze sie nadam. Cos o sobie....mam 17 lat, gram w csa od 8 lat, dla zabawy, jest to jednym z moich hobby
  9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: - w tygodniu od 1-2h w weekend mysle ze okolo 3-4h dziennie.
  10. Posiadasz mikrofon?: [TAK/NIE]; Tak
  11. Akceptacja Regulaminu admina/serwera: Akceptuję regulamin admina, regulamin serwera i zastrzegam, że będę go przestrzegał
  12. Linki do poprzednich podań - Nie pisalem zadnego podania na tej sieci.
  13. Kontakt - https://steamcommunity.com/profiles/76561198313724546/
  • Haha 1

No cóż poznać cię za bardzo nie poznałem, ale

+Wiek, nie wiem jak jest z twoim zachowaniem :)

+Twoje doświadczenie

+Również obsługa SourceModa

-Czas i staż na serwerze, pograj trochę u nas :)

Na Nie

Ktoś chyba nie przeczytał wymagań do końca, ani linku do statsów Weak'a ani do GT, więc załączam: https://www.gametracker.com/player/✪Remuvex/147.135.199.68:27015/

Osobiście tak wyolbrzymione doświadczenie nie jest jak dla mnie wiarygodne, masz 17 lat, no bez przesady, ale w sumie na plus, bo jakoś to się łączy, potrafisz pisać względnie poprawnie, znasz pojęci "sieci" i "serwerowni" co już coś znaczy, niektórzy mając 20 kilka lat nazwaliby Katujemy.eu serwerownią.

Szczerze nie gram obecnie za dużo na Mirage, bo kompletnie mam okrojony czas przez szkołę, przygotowania do egzaminów itd. ale wydajesz się bardzo sensowny, czas mam nadzieję, że nadrobisz i jestem w stanie być za jakimś tam okresem próbnym. :)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.