Jump to content

Nowe
Serwery

Chcesz dołączyć do nas ze swoimi serwerami? Zgłoś się do Właściciela forum!

Napisz!

Rekrutacja
Trwa

Rekrutacja na Opiekunów serwera Trwa! Nie czekaj i złóż podanie już teraz!

Zobacz temat

Podanie by LOVERYBOY

LOVERYBOY
 Share

Recommended Posts

Nick: LOVERYBOY

Imię: Daniel

Staż na serwerze: https://www.gametracker.com/player/LOVERYBOY ︻芫═───/137.74.0.162:27030/

nie jest zbyt duży ale będę nad tym pracował.

Doświadczenie: Posiadam.

Znajomość sourcemoda [0/10]:  6

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Oczywiście 8 miesięcy bez żadnych zastrzeżeń.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Teraz gdy wróciłem do gry w CS:GO myślę ze od 3h wzwyż. Wiadomo Praca i inne domowe obowiązki.

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Nie uznaje takiego czegoś jak dlaczego ty :) Słyszałem że potrzebujecie adminów. Jeśli mi się uda to zapewne chciałbym

próbować utrzymywać na serwerze porządek. Chciałbym Pomóc również w rozwoju serwera. Nie twierdzę że mi się to uda ale

chętnie bym próbował.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/LOVERYBOY/ Jeśli będzie potrzeba podam również e-mail

SID: STEAM_0:1:199627695

Akceptujesz regulamin admina?: Tak

Akceptujesz regulamin serwera?: Tak

Fakt faktem konto wygląda jakby było pod podanie. Ale posty będą nadrabiał.

Pozdrawiam

Edit. 

@ KubeN rozumiem twoją wypowiedź. Lecz mowie od razu to tylko moje zdanie więc nie szukam spiny :)

- gametracker poprawiony

-tak jak napisałem na końcu  "Fakt faktem konto wygląda jakby było pod podanie. Ale posty będą nadrabiał." więc myślę że to drobiazg jest

- wybacz ale tak to jest jak sie nie czyta całości tylko początek i czepia sie o kolejny drobiazg.

-oraz w pewnym sensie puknt "Doświadczenie" oraz Czy byłeś / byłaś już adminem?"  w jakiś sposób sie wiążą

- owszem nie kojarzysz mnie bo najwidoczniej siedze w tych porach co ty nie siedzisz :) 

Edit.2

@ TERRORMACHINE528 ty chyba sie z kimś pomimliłeś. Akurat kulture to ja posiadam. Jeśli Ci chodzi o to że uważam że ktoś czituje to w celu humorystycznym i dało sie to zauważyć chyba że nie masz poczucia humoru. Nikogo jeszcze nie oskarżałem o to że ktoś jest odpalony o.O Ja z Tobą  jeszcze nawet nie rozmawiałem ;-; ale rozumiem Twoją wypowiedz :) Do części drugiej wypowiem sie tylko tyle że nie znasz mnie to nie jesteś wstanie wiedzieć tego jak bym postąpił :) pozdrawiam 

Jestem za próbnym okresem 7 dni

+/-staż

+wiek

+/-sm

+doświadczenie

-aktywność na forum

*Osobiście gracz jak dla mnie wygląda na ogarniętego i kontakt bezpośrednio z graczami na serwerze też potrafi utrzymać

Na nie 

-Nie kojarzę cię ani trochę 

-Nie wiem czy tylko mi, ale twój link do GT nie działa 

-aktywność na forum 

-konto pod podanie 

-skoro jest w podaniu punkt dlaczego ty? To dostosuj się i napisz dlaczego właśnie ty masz zostać adminem, a nie piszesz, że tego nie uznajesz 

-doświadczenie.. Poważnie? Posiadam i tyle? 

+/- SM 

+Wiek 

Edit. Po ponownym sprawdzeniu GT zauważyłem, że grasz na tym serwerze 425 minut, czyli jakieś 7 godzin. Ty nadal tak na poważnie z tym adminem? 

32 minuty temu, KubeN napisał:

Na nie 

-Nie kojarzę cię ani trochę 

-Nie wiem czy tylko mi, ale twój link do GT nie działa 

-aktywność na forum 

-konto pod podanie 

-skoro jest w podaniu punkt dlaczego ty? To dostosuj się i napisz dlaczego właśnie ty masz zostać adminem, a nie piszesz, że tego nie uznajesz 

-doświadczenie.. Poważnie? Posiadam i tyle? 

+/- SM 

+Wiek 

Tylko tobie nie dziala GT ;x Następnym razem kopiuj a nie klikaj

GT ;f

Ja bym dał szansę, trochę adminów odeszło, zresztą admini na tym serwerze się więcej opierdalają niż coś robią.

+SM do banowania styknie ;f

- STAŻ

+ WIEK

• Wrr 1

Jestem za Okresem próbnym 7 dni

+wiek

+zapotrzebowanie adminów

+ogarnięty

+/- sm

+/- staż

-podanie na odwal napisane

Tak jak @ GraBeK i @ mayor jestem za okresem próbnym 7 dni.
+wiek
+doświadczenie 
+/- staż na serwerze 
+/- sm
- aktywność na forum
Podanie napisane trochę na odwal się.

Doświadczenie: Posiadam.

Wątpię.

Od samego początku na serwerze tworzyłeś względem Mnie i innych graczy negatywne relacje związane z brakiem jakiegokolwiek pojęcia o grze.

Jak można po 2-3 rundach stworzyć wizję, iż ktoś czituje na dodatek obrażać i nawiązywać do komentarzy w profilu steam.

Ale jak ktoś chcę takiego admina, co płacze nic nie sprawdzając no czemu nie.

Dlaczego Ty?

To już raczej nie jest przedszkole, to tak jak byś chciał admina, bo po prostu admin fajna rzecz, a kiedy miał byś wejść na serwer po prostu dlatego, że na nim grasz, czy masz jakieś zgłoszenia, to stwierdził byś, że nie chce Ci sie.

Co do kultury ogólnej to też tak słabo.

Więc ja ogólnie jestem na nie.

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

podanieodrzucone.png

Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni.

Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.