Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsorzy / Partnerzy

skarga na bmkac


cLiNiC
 Share

Recommended Posts

Witam,dziś jeden z adminów pokazał swój brak profesionalizmu chodzi mi o bmkac.Jeżeli tak dalej będzie robił powinien stracić rolę admina.Gdy tylko wbił na serwer bez oglądania zrobił ss graczowi,którego oglądałem przez trzy rundy i był czysty,gdy mu to powiedziałem wyśmiał mnie tylko,że admin bez steama to bezmózg.Bardzo mi przykro,ale nie dam się obrażać jakiemuś dzieciakowi.Wiem,że admin ma prawo zrobić SS,tylko pytanie jeżeli po wbiciu na serwer i bez przyglądania się na grę,bedziemy sypać SS to do czego doprowadzimy?Chciałbym,żeby bmkac przeprosił mnie za swoje zachowanie,gdyż było one bardzo szczeniackie.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze takie konwersacje powinniście załatwić albo w strefie Adminów albo na pw. Powiedzcie mi jak to wygląda? admin piszę skargę na admina? proszę was Panowie..

 

Przed zrobieniem ss'ów zawsze się upewnijcie czy dana osoba coś ma, bo jak każdy będzie walił tak ss'y to połowa graczy ucieknie z serwera.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.