Jump to content
×
×
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

ofensywny zolw FR4NKLIN - WTF ?!


Azazel
 Share

Recommended Posts

Nick oskarżyciela: Azazel

Nick oskarżonego: ofensywny zolw FR4NKLIN

Dowód: http://www16.zippyshare.com/v/20916980/file.html- Ta gimbarska minka na końcu <_<

Przebieg sytuacji: Nakłaniam graczy do wykonywania celów mapy, to ten baran mnie banuje z podpisem " odpocznij bo przesadzasz" radze poczytać regulamin, cele mapy sie wykonuje a nie kampi i nie podklada bomby czy też zwiedza mape, a w tym przypadku powinieneś chociaż napisać na głownym " CELE MAPY" bądz "pomóc" graczowi, nie umiesz przypominać graczom to zrobiłem to za Ciebie i sam idz spać mośku

Link to comment
Share on other sites

"Nakłaniasz" graczy do wykonywania celów słowami: "kładź tą pake idioto"? To jest nakłanianie?

Już wcześniej obrażałeś graczy więc ostrzegałem na [email protected]@ że obowiązuje kultura a Ty nadal obrażałeś więc dostałeś bana i odpoczniesz sobie tą godzinkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro nie umiesz nic zrobić to tak napisałem, bo denerwuje mnie jak gracz z paką mape zwiedza, a Ty gówno robisz, nie wiem po co Ci ten admin, ani grać nie umiesz ani adminować no cóż NON STEAM serwer w końcu :D a i NIC nie pisałeś, więc się dziecko już nie kompromituj, odrób lekcje lepiej, gdybyś pisał to bym grzecznie napisał, więc skończ już, a skoro pisałeś coś, to czemu nic z graczem który zwiedza mape z paką NIE ZROBIŁEŚ ? HAHA .

 

A już widze " Norbert 15 lat " HAHA <_<  Chyba ty już powinieneś iść spać nie ja :D

Link to comment
Share on other sites

No i co z tego że mam 15 lat? Przynajmniej potrafię zachować kulturę. Niestety na HLTV nie widać czatu drużynowego, lecz jestem w 100% przekonany że bana dostałeś słusznego. Obrażałeś ciągle graczy(od idiotów, czasem nawet od kurw się trafiło) i pomimo moich upomnień (Na serwerze obowiązuje kultura na [email protected]@ kolorem pomarańczowym) nadal to robiłeś.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pare razy upomniałem( powinieneś ty to zrobić), bo zwiedzali mape z paczką i tracili moj czas, a wiadomo czas to pieniądz, oprócz zachowania kultury trzeba też WYKONYWAĆ CELE MAPY, mnie mogleś ostrzeć(ty tak twierdzisz, co mnie śmieszy), ale gracza który robi co chce NIE, żalosny jesteś 15-sto latku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.