Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz
Banner katujemy

Sponsors / Partners

Noblock

DamnSlayer
 Share

Recommended Posts

Dobrym pomysłem byłoby wgranie tzw. "noblock'a", nie wiem dokładnie jak to się nazywa, ale polega to na tym, że gracze mogli by przenikać przez swoich sojuszników, dzięki czemu nie blokowali by siebie nawzajem, co mnie np. bardzo denerwuje i wiele innych osób czuje to samo co ja. Wiem, że pewnie byłoby z tym dużo roboty, choć nie mam pojęcia, ile czasu zajmuje wgranie takiego plugina, lecz myślę, że byłoby to świetne ułatwienie dla wszystkich graczy.

• Like 1

Na DD2 tak samo, ponieważ rośnie napięcie na serwerze i padają zdania takie jak "Ku*** zablokowałeś mnie i padłem idi*** " 

Na duże tak, pod warunkiem że nie wpłynie to na poprawne działanie serwera ;)

pozdrawiam, Han

Na tak. Wiele razy się spotkałem, że ktoś kogoś zablokował na serwerze i nagle agresja. 

• 5 months later...

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Serwery - Counter Strike 1.6Katujemy.eu [bF2 MOD] - 80.72.33.54:27710Propozycje" do "WysypiskoArchiwum".

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Serwery - Counter Strike 1.6Katujemy.eu [bF2 MOD] - 80.72.33.54:27710Propozycje" do "WysypiskoArchiwum".

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Why We are legend?

Katujemy is legendary network of CS: GO and CS 1.6 servers, which has been continuously for you since 2014. We constantly strive to improve our servers and we carefully maintain them in the best condition. Thanks to the varied game modes and high attention to quality, we are a timeless network where everyone will discover something for themselves. We offer a multi-thematic, aesthetic and unique forum with a rational Administration at the highest level. If you are looking for stability, fun and a unique place, then Katujemy is just for you.