Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
Dembo

Witam wszystkich miłych ludzi

Recommended Posts

Cześć wszystkim, wpadłem właśnie na taki pomysł, że powinniście poznać tego nowego właściciela serwera oraz osobę która was kara na serwerze DD2 Cs Go :P

No więc jak większość wie albo nie wie, nazywam się Patryś, mieszkam w Łodzi no i mam 17 lat ( 8 maja :( ) 

Interesuje się gotowaniem, ale to też długa historia. Chciałem iść do technikum gastronomicznego, ale jak dowiedziałem się, że trzeba obierać ziemniaki to zrezygnowałem od razu, ta możecie się śmiać nie potrafię obierać ziemniaczków, choć smakować też zbytnio nie lubię. :D 

Również interesuje się a w sumie to kocham muzykę. Czasem sam tworzę beaty przez program u ziomka a czasem piszę jakieś spoko teksty które publikuje na mojej tablicy na fejsie. ( dla zaciekawionych mogę podać na Priv fejsa ) W przyszłości chciałbym nagrać kilka kawałków, ale brak majka/miksera mi na to nie pozwala. :P 

Generalnie to staram się być miłą osobą i często mi to wychodzi, ale potrafię być również mega chamski dla osób które na to zasługują, nie raz miałem przez to problemy na forach, bo z warnami wylatywałem. :D Również jestem osobą zaufaną, szczerą, pomocną no i z mega poczuciem humoru! 

W sumie to tyle w temacie bo późno jest i mój mózg ledwo pracuje, ale siedzę do rana! Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to zadawajcie pytania, nie zapomnijcie o zostawieniu like XD 

Pozdrawiam, Dembo.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.