Jump to content
Resocjalizacja oraz druga szansa dla osób zablokowanych - dowiedz się więcej na ten temat ×
Dudnes

Admin - S/NS

Admin  

32 members have voted

1. 1. Steam obowiązkowy przy Adminie?

• Tak
      24
    • Nie
      8

Recommended Posts

• Owner

Witam wszystkich bardzo serdecznie, od dłuższego czasu padają stałe propozycje, aby wprowadzić adminów non steam. Większość osób uważa, że admin powinien mieć steam ponieważ wtedy jest niby większa pewność, że nie używa wspomagaczy i nie przyniesie nam wstydu, że tak powiem. Jednak nie ukrywajmy, że 70% osób na serwerze to gracz non steam, dlatego też wychodzę z ankietą w której oddacie głos czy dalej ma być wymagane steam przy Adminie czy też nie.

Zapraszam do głosowania, wyrażania opinii. 

• Like 2

Moim skromnym zdaniem powinno sie dać szanse Nssom,ale pod warunkiem żeby wybierać tylko te,doświadczone osoby które są aktywne na forum i wbijają częściej na Serwer, noi co mają pojecie wgl o adminowaniu serwera, i już kiedyś adminowali serwer na innych sieciach.Tak jest na innych sieciach  że połowa Adminów to Nsy noi też żeby umieli rozpoznawać Cheaty i nie dawali niepotrzebnych Banów najlepiej dla Nsów dać szanse na okres próbny na mieśiać jak sie sprawdzi to sie mu przedłuży Admina a jak nie to trudno sie mówi. Chciałem wam zaproponować takie pod pkt do podania o Admina

Kilka słów o sobie:
Dlaczego właśnie Ty?:

Czy administracja może na Tobie polegać?:

Steam/NS:

Osoba kandydująca musi posiadać mutacje głosową oraz sprawny mikrofon
Platforma Steam nie jest wymaga choć mile widziana:

Czy jesteś w stanie zapłacić składkę za admina?:  wiadomo serwery muszą sie z czego utrzymać

Można i też wprowadzić i na 1.6 Ale tylko moja skromna propozycja. :)

• Like 1

A moim zdaniem jest to śmieszne. Serwer DD2 jest na wysokim poziomie i skromnym zdaniem dać tam admina dla ns to świadczy ze serwer spadnie na psy. Nigdy nie widziałem sieci która daje admina dla osób nie posiadających steama, może czasem się zdarzyło ale na poszczególnych serwerach. 

W sumie moim skromnym zdaniem, można dać szansę ns'om, jak napisał @Dudnes, tutaj więcej ludzi jest na ns, niż na steam a to głupie przysłowie steam musi być ponieważ lepsza komunikatywność fakt racja ale i na steam można się odpalić, według mnie szansę powinni też dostać ludzie na ns'ie.

Nie wyobrażam sobie teraz Admina który nie posiada konta steam. Po pierwsze szybki kontakt z daną osobą jeżeli chodzi o sprawy Administracyjne, bądź zwykłych graczy posiadających w/w platformę aby zgłosić sajgon na serwerze do ogarnięcia. Po drugie możliwość sprawdzenia danej osoby pod względem konta, ile czasu spędza w grze, czy SID nie jest pobanowany na innych sieciach serwerów Cs'a itp,itd. Po trzecie utrzymujemy już od ponad roku wysoki poziom odnośnie Administracji Serwerów więc po co mamy to zaprzepaścić z dnia na dzień. Konto Steam z Cs 1.6 można kupić już za parę złotych więc litości. 

Jak dla mnie steam to podstawa dla admina. Jestem ciągle za tym, aby każdy admin posiadał taką platformę. Jest większe zaufanie do owego admina jak i lepszy kontakt z adminem.

• Like 1

Jak dla mnie to jest dziwna sprawa. 

Jeżeli osoba jest w porządku, gra na tym serwerze, ludzie go lubią to chyba jasne, że ten steam jest nie potrzebny. 

Choć nie powiem, że nie wyobrażam sobie admina bez steam, ale czasem można zrobić wyjątek. :) 

• Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Zakończone głosowanie

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.