Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
DANYY.

DANY - świeżak. Witajcie!

Recommended Posts

Witajcie!
Nazywam się Daniel, mam 23 lata (rocznikowo nawet 24). Pochodzę z woj.Lubelskiego z małego miasteczka niedaleko miasta wojewódzkiego - Poniatowa. Co prawda nie jest to metropolia, ale też wielkiej tragedii nie ma. Na codzień pracuje oraz gram w piłkę zawodowo. Codzienne treningi oraz praca sprawiają, że czas na komputer mam wieczorami i w weekendy.
Kilka dni temu, dokładnie we wtorek zdałem egzamin prawa jazdy na kat. D i od przyszłego tygodnia zmieniam "fach". Autobusem przez świat.. Już się nie mogę doczekać. :)
Zarejestrowałem się u Was dośc dawno, lecz niezbyt aktywnie uczestniczyłem w życiu codziennym forum. Wczoraj zajrzałem na forum oraz dla większej zabawy wrzuciłem swoje fotki do konkursu MISS / MISTERA 2016 sieci. Od jakiegoś już czasu gram również u Was na serwerze DD2 ONLY w wersji 1.6. Serwer mi się spodobał, więc na pewno zostanę tam na dłużej :)

Lektura na wieczór do łózka hehe :) Pozdrawiam!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.