Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
Grochu366

Podanie o Admina [Only DD2]

Recommended Posts

Hejo :)

Nick: Grochu

Imię: Arkadiusz

Staż na serwerze: Gram praktycznie od początku istnienia tego serwera.

Doświadczenie: Byłem już adminem.

Znajomość AMX [0/8]: 6.

Czy byłeś adminem? Tak byłem na tym serwerze w miesiącach Listopad-Grudzień 2015r.

Ile czasu mogę poświęcić? 3-10h/dziennie.

Dlaczego ty?  Często grywam w godzinach nocnych,kiedy brakuje admina tzn.(do 24.00 czasami 2.00),Z tego co wiem,pomniejszyła się kadra Adminów tego serwera.

Kontakt: Facebooka,telefon,steam,forum.

Steam SID: STEAM_0:1:151478190

Akceptuje regulamin admina? Oczywiście.

Regulamin serwera? Oczywiście.

• Owner

Myślę, że można dać Ci drugą szanse. Jednak poczekam jeszcze na opinie innych 

+ Aktywny na serwerze

+ Widać poprawę

+ Zapotrzebowanie Adminów 

• Like 1

ja neutral grochu chce byc adminem stara sie aktywny wmiare ogarniety lecz amxx troszke nie ogarnia jak wchodzi np skillowy manieczek ;d no ale skoro zapotrzebowanie to moze mu dac szanse tylko niech sie douczy doczyta doszkoli amx jak banowac jest na forum o ile mnie pamiec nie byli poradnik by play jak banowac zapraszam do lektury.

Można dać Ci drugą szansę, widać że Ci zależy na pełnieniu tej roli, jestes bardzo aktywny na serwerze oraz każdy kiedys zaczynał a doświadczenie przychodzi z czasem.

Mhm. Sam nie wiem, przed daniem admina można byłoby zrobić ci próbę, lecz tym podaniem mnie nie przekonałeś. Podanie jest to jakbyś składał CV do pracy, ale dużo się nie rozpisałeś i te "hajo". Wydaję mi się, że jak pierwszą szanse zmarnowałeś to drugą również zmarnujesz. Na Nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.