Jump to content
  • Create New...

Rekrutacja

Wszystkich zainteresowanych adminowaniem zapraszamy

Zobacz

Sponsors / Partners

Cheater ;]

Sziroku
 Share

Recommended Posts

Twój nick: NoFe4R

Nick podejrzanego: exe.

Rodzaj cheata: wh

Data/Mapa: de_dust2

Serwer (mod): codmod

IP/SteamID podejrzanego: STEAM_0:0:2056320450  37.152.19.231  (ns)

Na demku widać wszystko, nie jest to realne by typ odrazu wybiegl i wiedzial gdzie kto jest, albo już celownik zza ściany na model typa z przeciwnej drużyny, polecam oglądnąć każdą jego spaloną akcje ;]

Pozdrawiam i czekam na opinie ubteam

• Like 1

Sluchaj dzieciaku, jestes odpalem i widac to golym okiem nsie.. Po za tym nie kazalem ci sie wypowiadac w tym temacie, i z tego co mi sie wydaje to nie jest skarga na mnie wiec twoj post jest spamem i nalezy sie tobie warn. Daj demko z pisania na [email protected]@ jak jestes taki madry, oskarzanie bez dowodow tez jest spamem ;)

Czekam na kogs bardziej intelegentnego by sprawdzil czita.

Wlasnie obejrzalem cale demko specjalnie na brata kompie usiadlem bo on mial wh i powiem tak wszystko tu jest spalone jego akcje sa nie samowite.Kolejny ktory gra na anty ss prawdopodobnie albo na czyms innym i tu wszystko widac jak exe ladnie za sciany wszystko wiedzial prosze za tem dla niego bana i zdjecie mu admina :)

Dodam tak od siebie tu raz czy dwa widzialem jak byl uzyty piorun wiec oszukukuje nas tu exe :)

Obejrzałem demko.

] 3:18 - Od razu zna współrzędne przeciwnika, mimo, ze wcześniej go nie widział.

] 3:23 - Po modelu przez skrzynię...

] 3:45 - Gdy ujrzał przeciwników na wallhacku, od razu się zatrzymał, wat?

] 4:20 - Widzi na wallhacku, że przeciwnicy są na długiej, leci na fragi, pali się...

] 4:48 - Wychodzi z celownikiem na modelu...

] 4:55 - Wychodzi znowu po modelu, na cale jego nie szczęście ktoś mu sprzątnął fraga.

] 5:10 - mistrzostwo świata, wychodzi z bramy odwracając się w lewa stronę na przeciwnika, the best!

] 5:55 - Co to było? Skąd wiedział, że ktoś jest po lewej?

] 6:16 - Nie sprawdził bs'a, widzi, ze czysto leci na fraga na respa. Good!

] 6:52 - Akcja do końca...

] 7:32 - Nie sprawdza skrzyni mimo, ze przeciwnicy wcześniej tam byli - widzi fragi na długiej, od razu leci!

] 7:40 - SPALONE! Zobaczył najpierw przeciwników na długiej, chciał tam polecieć odwracając się w drugą stronę ujrzał afk na respie na wallhacku, którego bez ogólnie nie było widać.

] 8:35 - Skąd ta pewność, ze cofnie?

Co tu dużo gadać, gość nawet się nie ukrywa z tym, że jest odpalony. Admin do odebrania. Tych akcji na pewno jest więcej, ale oszczędziłem oglądanie do końca na wymioty mnie zbierało.

• Like 1

Czyli dla Ciebie jeżdżenie po modelach przez ściany/skrzynki to rzecz normalna, która się zdarza u każdego? W każdej kolejnej akcji palisz się, w niektórych nawet nie potrafisz się dobrze z tym kryć. A najbardziej śmieszne w tym wszystkim jest to, że nie potrafisz się nawet odnieść do podanych sytuacji i próbujesz szukać winnych wśród innych adminów.

Nie mam co się odnosić co do zarzutów.... było parę już takich Skarg na mnie itp :)

Byłem sprawdzany przez administracje kilka razy :)

Jeżdżenie po modelach ? zdarza się , że mam celownik na ścianę skierowany , gdyż słyszę kroki i się wsłuchuje albo za chwile będę skanował :)

Dzieci dostały adminów i płaczą bo ktoś ich zabije.

Pozdrawiam

Ale o czym Ty człowieku piszesz? Przecież Ty się w ogóle nie kryłeś z tym, że jesteś odpalony. Temat zamykam, bo duży spam - admin do odebrania.

Jeżeli czerwoni będą chcieli się wypowiedzieć to go otworzą i to zrobią.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Gracz zbanowany, odebrania praw i ban na forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijającą się dla Was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki, co pozwala Wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.