Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
KACU

Nowa ranga?

Recommended Posts

Witam, proponuję dodać na nasze forum nową rangę " MultiAdmin" ową rangę będą otrzymywały osoby które posiadają admina na więcej niż 2 serwerach, myślę, że będzie to przydatne i nie będzie takiego zamieszania jak wejdzie się na kogoś profil, a tutaj 5 kolorków i wypisane wszystkie nazwy serwerów na których posiada admina.

• Owner

Hmm po części i jestem za, ale teoretycznie szary użytkownik nie będzie pewny czy ma się zgłosić do danej osoby bo skąd będzie wiedzieć na jakich dokładnie serwerach posiada Admina?

Właśnie też pomyślałem o tym, że będzie z tym problem. 

Kompletnie wtedy nie będzie wiadomo kto jest na jakim serwerze adminem dla tych nowych użytkowników, bo raczej Ci którzy przebywają na forum codziennie nie mieliby z rozpoznaniem problemu.

• Owner

Tak ale jak to będzie wyglądać :D?

Ewentualnie zrobić rangę, ale każdy taki admin żeby miał w sygnaturze bądź podpisie wypisane na jakich serwerach ma Admina + Panowie, najważniejsze jaki kolor? bo nie mam pojęcia co dać :D w sensie kolor rangi :D

Niby podobny do kolorku admina deathrun ale jednak inny xd całkiem spoko ja bym proponował kolor akwamaryny #7FFFD4 taki inny chyba niż wszystkie (obczajcie sobie na Wikipedii) pomyślałem o skinie do ak 47 odwet akwamaryny czy coś takiego w cs go i takie cuś wymyśliłem. Ale ta limonka chyba lepsza

Niby podobny do kolorku admina deathrun ale jednak inny xd całkiem spoko ja bym proponował kolor akwamaryny #7FFFD4 taki inny chyba niż wszystkie (obczajcie sobie na Wikipedii) pomyślałem o skinie do ak 47 odwet akwamaryny czy coś takiego w cs go i takie cuś wymyśliłem. Ale ta limonka chyba lepsza

No dobry pomysł, ja jestem właśnie za dodaniem owego kolorku :)

• Legend

Ja po części jestem Za, ale i przeciw. 

Niby ta ranga by się i przydała, bo parę osób ma admina na więcej niż 1 serwerze i ma kilka rang dodanych, a lepiej by było jakby była 1 ranga i po prostu spis na jakim ma się serwerze admina w sygnaturze., ale jest jeszcze opcja,  że "nowy" użytkownik zobaczy, że osoba ma rangę MultiAdmin i nawet nie sprawdzi na jakim serwerze i napisze do niego, a ten mu odpisze, ze na tym serwerze nie ma i sobie pomyśli: "Nie chce mi się szukać" i koniec. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.