Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
тяυѕт

Ranga potrzebna albo i nie.

Recommended Posts

Cześć, chciał bym poinformować was o nowej randze na forum o którą będę się starał jest to ranga Organizator Turniejów. Ta ranga będzie dla osoby która będzie organizowała turnieje w cs 1.6 jak narazie. Piszę ten post z dedykacją do was czy byście byli za wprowadzenie jej w życie? Ona dla mnie by oznaczała coś w postaci wynagrodzenia za zaangażowanie i trud który trzeba poświęcić żeby coś takiego zrobić. Nie chcę żadnych pieniędzy w zamian ale chciał bym chociaż rangę która by mnie motywowała do dalszej pracy i urozmaicania ich.

 

Wiem jestem nowy mniej ważny i już chcę wprowadzać takie rzeczy. Jestem świadom, że to może nie przejść ale zawsze warto spróbować. Dzieki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa sprawa, ale oczywiście ta ranga będzie też przysługiwała tym którzy będą robili turnieje w nowej odsłonie CS'a jakim jest CS:GO.

Lecz według mnie jest to zbędne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Myślę, że ranga nie jest do tego potrzebna, kto będzie miał chęć zorganizować turniej po prostu niech da mi znać i wszystko umówimy. Nie możemy też tworzyć miliony rang na forum bo legenda będzie wyglądać jak śmietnik. Gdybyśmy mieli patrzeć na to z drugiej strony, że jednak przyda się to równocześnie dobrze mógłbym porobić takie rangi jak: stały gracz 1.6, stały gracz cs:go, przyjaciel sieci, sponsor itp. 

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.