Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
[MIRAGE #2] Wygraj skiny ×
Wielkie serce Katujemy 2024 ×
Guest Kajman

2 Propozycje.

Recommended Posts

Jak dla mnie obydwa pomysły są mega. Grałem na serwie kiedyś i był ten losowy VIP i fajnie to grało mr t napisał ze to nie caritas to prawda ale można by zmodyfikować plugin i zrobić np ze działa losowanie od którejś godziny?

Mapa zimowa tez fajny pomyśl na innych serwerach śmiga wiec dlaczego u nas miało by nie grac;p

dd2 winter śliczna mapka, która wpada w ten cudowny, zimowy klimat, ale... odgłosy tuptania są okropne, więc jestem na nie. 

losowy vip? widziałam to na kilku sieciach i jest okej. lepiej coś wypróbować niż brać kota w worku, nikomu to na złe nie wyjdzie.

Vip to spoko pomysł, jestem na tak, ale oczywiście plugin musiałby być bardzo inteligentny.

Mapka to nie, bo nie lubię odgłosów tuptania po śniegu, prędzej byłbym za dodaniem zwykłego padającego śniegu na serwer na klasyczną mapkę.

no ten dźwięk tupania po śniegu trochę wkur*** , ale może da się go jakoś zastąpić standardowym tupaniem , ogólnie mapka spoko w okresie świątecznym , można by ją chociaż wstawić w wigilie i święta.

VIP losowy spoko pomysł na pewno przyciągnie więcej ludzi 

Mapa - oczywiście, że tak bardzo fajny pomysł i urozmaicenie na serwerze

Vip - neutral, ale myślę, że mogłoby się coś takiego sprawdzić i jest to fajne urozmaicenie 

• Owner

Mapę wgram za chwilę i zrobię cykl żeby to jakoś wyglądało, raz będzie świąteczna raz normalna bo w końcu każdemu nie musi spodobać się mapa świąteczna, zapewne mamy dużo klasyków na serwerze i nie chcieliby takiej stałej zmiany. Losowy vip odpada, przypuszczam, że byłby problem z losowaniem przez osoby, które mają wykupionego vipa na serwerze. Jednak pomyślałem coś o tym i z okazji świąt rozdamy usługi / zrobimy promocje w sklepie, ale jeszcze nie teraz, tuż przed świętami. 

• Owner

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Rozpatrzone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

• 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.