Jump to content
[ARENA 1v1] Konkurs, wygraj rękawice! ×
тяυѕт

Teraz to już muszę zostać Adminem.

Recommended Posts

Nick:TrusT

Imię:Łukasz

Staż na serwerze: ponad 20h

Doświadczenie: Ogromne

Znajomość AMX [0/8]:7

Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak 2 razy i to dłuższy czas.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tyle ile będzie trzeba mniej więcej po 4h dziennie.

Dlaczego Ty?: Dlatego że mam duże doświadczenie, potrafię rozróżniać graczy potrafiących grać od graczy wspomagającymi się programami. Lubie to zajęcie i na każdej serwerowni do której się przyłączem zaczynałem od admina kończąc na junior adminie. Kilka rzeczy mogłem zapomnieć ale od czego was mam pomożecie mi przypomnieć jak zarówno wytłumaczyć nowe rzeczy jak w ogóle są :) Jak zauważyliście jestem świeży ale robie coś dla was min. Turniej do którego was zachęcam. Wspomagam serwerownie finansowo można zauważyć po randze VIP na forum. Robie reklamy. Mam zamiar zapuścić się tu do końca istnienia serwerowni jezeli to będzie to możliwe.

Kontakt:http://steamcommunit...61198008648142/

SID: 0:0:24191207

Akceptujesz regulamin admina?:Tak

Akceptujesz regulamin serwera?:Tak

Nie żartuj nawet pierwsze podanie było 3 grudnia te drugie się chyba nie liczy?

Ja jako gracz mogę powiedzieć że TrusT jest ogarnięty ,  dosyć sporo gra na serwerze , jest kulturalnym , miłym gościem . Powinien sobie dobrze poradzić z obowiązkami admina , pozdro 

• Like 1

• Owner

Pomimo tego, że nie minęło 5dni od ostatniego podania, przychylam się i jestem na tak. Możemy na to przymknąć oko, też jesteśmy ludźmi. :)

Poczekaj jeszcze jednak na wypowiedzi innych.

• Like 1

Nie wiem co tak ciężko zrozumieć w odrzuconym podanie i w powodzie ze następne za 5 dni.  A nie dorzucę go tylko ze względu na dudnesa 

Ogólnie dam ci tak 

+ Ogarniasz

+ Wie

+ Staż

+ Ogarniasz

• Like 1

Witaj TrusT

+steama masz

+doświadczenie

-mało godzin,mam nadzieję że nadrobisz admin musi grać na serwerze.

+widuję Cię od wczoraj, kojarze nick gdzieś z przed roku?

+wiek

Ogólnie na tak tylko żebyś grał.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.